Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Priz Kenarı Nasıl Boyanır?

5 güzel video ile piriz kenarı nasıl boyanır, priz nasıl süslenir anlatan videolar hazırladık. Aynı zamanda güzel bir galeri hazırladık. Priz süslemelerinden oluşan bir galeri. Dekorasyonlarına renk katmak isteyenler için çok güzel bir çalışma. Akrilik boyalarla en güzel çalışmaları, beğendiğiniz modelleri yapabilirsiniz. Hatta fıstık kabuklarıyla da süsmelerinize eklemeler yapabilirsiniz. Tıpkı son videoda olduğu gibi. Fıstık kabuklarını kuşlara çevirdik.

Kendin yap projeleri arasında dekorasyonda kullanacağımız çok güzel çalışmalar hazırladık. Şimdi biraz onlardan bahsedelim. Deniz kabuğuyla yapılan dekoratif süsler ilginizi çekebilir. Hatta bazı modelleri çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz. Deniz kabuklarını bir vazo içine doldurup içine yine en sevdiğiniz fotoğrafları koyabilir el yapımı çerçeve modelleri yapabilirsiniz. Atık malzemelerden 5 kendin yap projesi çok beğeneceğimiz modellerden biri. Hasır ipler, çuval bezleri kullanarak yapıyoruz. Örgü motiflerle abajur yapımını lambader, avize olarak da kullanabilirsiniz. Aynı zamanda artık ipleri değerlendirmek için de çok güzel bir proje.  Şimdi yeni projelerin yapılışına geçelim.

Priz Kenarı Süsleme Yapımı

Ağaç dalları, dalda kuşlar, sevimli pandalar, haylaz kedicikler, kaktüsler, sukulentler… Sevdiğimiz birçok figürü priz kenarına boyama olarak yapabiliriz. Birazdan bir galeri inceleyeceğiz. Daha sonra 5 video ile bazı modellerin yapılışını öğreneceğiz. Akrilik boyalar kullanabilirsiniz. Hazır olarak satılan priz kenarı süslerini kullanabilirsiniz. Stencil şablonlarla boyamalar yapabilirsiniz.

İlk olarak piriz kenarı boyamaları ile ilgili en güzel modelleri bir arada olduğu galeriyi inceleyelim.

Son olarak videolara geçelim priz kenarı nasıl boyanır öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler