Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Pampas Güneşi Nasıl Yapılır?

Pampaslarla, buğday başaklarıyla, kuru otlarla yapılacak en güzel kendin yap projelerinden bir tane hazırladık. Evinizin her bölümünde kullanabilirsiniz. Mutfakta, yatak odalarında, salonlarda kullanabilirsiniz. Özel günlerinizde, düğünlerinizde gelin çiçeği modelleri olarak kullanabilir daha sonrasında ise duvarlarınızı süslemek için kullanabilirsiniz. Çok özel bir hatıra olacaktır. Buğday başaklarından, pampaslardan güneşler hazırlayabilirsiniz. Birazdan adım adım nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Güneşin yapılışına geçmeden önce hazırladığımız duvar süslerine değinelim.

Daha önce birçok çeşitte malzemelerden duvar süsleri hazırladık. Makrome modellerinden makrome duvar süsleri hazırladık. Örgülerden mandala duvar süsü modelleri hazırladık. Kanaviçe etamin modellerinden, dantel modellerinden duvar süsleri hazırladık. Bugün kuru otlar, kuru çiçekler kullanıyoruz. Mesela deniz kabuğu makrome duvar süsü yapılışı en güzel örneklerden bir tanesi. Tığ işi duvar süsü yapımı ise bebek battaniyesi yapımında kullandığımız motiflerden oluşuyor. Buğday başaklarını sadece duvarlarda değil vazo içinde masa dekorasyonunda da kullanabiliriz. Buğday başağı süslemeleri yaparak masalarınızda kullanabilirsiniz. Buzdolabı süsü olarak yapıp kullanabiliriz.

Kendin Yap Duvar Süsü

Bir miktar tahta parçası, bir miktar pampas veya buğday başağından oluşan doğal duvar süsü yapımı hazırladık. Boho duvar süsü yapımını çok kolay yapıp kullanmayı çok seveceksiniz. Birkaç malzemeden oluşan yeni model duvar süsünü evlenen bir arkadaşınıza, ev ziyaretine gittiğiniz bir arkadaşınıza hediye olarak da götürebilirsiniz.

Şimdi adım adım pampas güneşi nasıl yapılır öğrenelim.

Pampas Güneşi Nasıl Yapılır? 33

Pampas Güneşi Nasıl Yapılır? 30

Pampas Güneşi Nasıl Yapılır? 31

Pampas Güneşi Nasıl Yapılır? 32

Şimdi birkaç model incelemesinde bulunalım. Gelin çiçeği, duvar dekoru, fotoğraf çekimlerinde kullanılacak çok hoş bir aksesuar.

Son olarak buğday başakları kullanılarak yapılmış pampas güneşimizin yapılışını izleyelim.

Kaynak : https://www.hometalk.com/diy/craft/seasonal-decor/diy-fall-wall-hanging-44337939

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler