Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Boncuktan Ağaç Yapımı

Kristal taşlarla, doğal taşlarla, nazar boncuklarıyla ev dekorasyonumuza çok yakışacak ağaçlar yapacağız. Bakır teller, gümüş teller kullanabilirsiniz. Kum boncuktan ağaç yapımı gibi çeşitli çalışmalara yer vermiştik. Bugünde güzel bir kendin yap projesi hazırlayacağız. Çocuklarımızla birlikte okul öncesi etkinlikleri olarak da yapabilirsiniz. Yapılışı oldukça kolay. Ve duruşu çok güzel. Nazar boncuğu ağacı yapımı olarak da tamamlayabilirsiniz. Yeni boncuktan ağaç yapımı çalışmasına geçmeden önce daha önce boncuklarla yaptığımız çalışmalara göz atalım.

Boncuktan Ağaç Yapımı

Bu paragrafta kum boncuklarla veya farklı boncuklarla yaptığımız çalışmalara bakacağız. Boncuklardan ağaç nasıl yapılır paylaştığımız içerikler arasında. Elinizde olan boncuklarla farklı ağaç modelleri çalışabilirsiniz. Boncuktan çam kozalağı nasıl yapılır yine paylaştığımız diğer içerikler arasında. Sizde elinizde kahverengi, yeşil boncuk varsa çam ağacı, çam kozalağı yapabilirsiniz. Kum boncuk ile çam ağacı yapımı daha uzun yapılarak boncuktan söğüt ağacı olarak da yapılabilir. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi boncuktan ağaç yapımını öğrenmeye geçelim.

Boncuktan Ağaç Yapımı 35

Boncuktan Ağaç Nasıl Yapılır?

Delik değerli taşlar, nazar boncukları kullanacağız. İnciler, kum boncukları, renkli taşlar, kristal taşlar kullanarak çok güzel ağaçlar yapacağız. Saksı olarak kokulu taşlardan yaptığınız saksıları, plastik saksıları, toprak saksıları veya beton saksı modellerini kullanabilirsiniz.

İlk olarak resimlerle adım adım boncuktan ağaç yapımını inceleyelim.

Yaptığımız boncuk ağacımızın nasıl durduğunu merak ediyor musunuz? O halde buyurun inceleyelim. Boncuktan Ağaç Yapımı 32

Boncuktan Ağaç Yapımı 31

Boncuktan Ağaç Yapımı 29

Boncuktan ağaç yapılışını resimlerden öğrendikten sonra aynı tekniklerle yapılmış boncuktan ağaç modellerini inceleyelim.

En güzel ağaçları gördük. Sıra geldi son olarak ağaç yapılışını videodan izleyelim.

Kaynak : https://kandfdesign.com/learn-how-to-make-a-wired-tree-with-crystals/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler