Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Boncuklardan Ağaç Nasıl Yapılır?

Boncuktan ağaç yapımı ile sizlere çok güzel modeller hazırladık. Boncuktan yapılan ağaçlar insanın içini açıyor. Pembeler, yeşiller, morlar … Tüm renk boncuklarla çok güzel boncuk ağaç yapabilirsiniz. Evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz. Bu güzel projeyi çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz. Eminim yaparken çok eğleneceklerdir. Hele birde bitip sonucu görünce.

Boncuktan tabiki sadece ağaç yapmıyoruz. Her türlü süslemelerde boncukları kullanabilirsiniz. Renk renk, boy boy çeşitli boncuklar. Boncuktan takı modelleri de yapabilirsiniz. Bunun için özel kurslar açılıyor. Giderek çeşitli takılar yapıp satış yapabilirsiniz. Boncuktan çiçek yapımı ile çok güzel çiçekler yapabilirsiniz.

Boncukları tüm süslemelerinizde kullanabilirsiniz demiştik. Bir gömleğinizin yakasını boncuklarla süsleyebilirsiniz. Bir kazak yada hırkanızın üzerine boncuklarla çiçekler , yapraklar, kuşlar , kelebekler yapabilirsiniz. Saç bantları, havlular, salon takımları gibi birçok üründe boncukları kullanabilirsiniz. Ama bugünkü konumuz boncuktan ağaç örnekleri. Resimlerle sizlere nasıl yapıldığını anlatacağız. Etrafınızda kolayca ulaşabileceğiniz malzemelerden oluşuyor. Benim çocukluk yıllarımda boncuktan ağaç yapılışı çok moda idi. Sıkça yapardık. Belki unutuldu bilmiyorum ama hatırlatmak adına bir galeri hazırladık.

Önce sizlere videolu boncuktan ağaç yapımından bahsedeceğiz. Küçük bir video ile boncuk ağaç yapılışı izleyeceğiz.

Şimdi ise bakır tellerle yapılmış bir ağaç görelim.

Şimdi ise galeriyi inceleyerek boncuktan ağaç örneklerini görelim.

Boncuktan Yapılan Ağaçlar

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler