Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kum Boncuktan Takı Modelleri

Merhaba arkadaşlar. Sizlere şahane bir galeri hazırladım. Kum boncuktan takı modelleri. Hepsi o kadar güzel ki tam bir sanat eseri. Galerinin içinde kum boncuktan bileklik yapımı, kum boncuk kolye modelleri, kum boncuk broş modelleri var. Şahane. Sizlere tavsiyem hepsini tek tek incelemeniz. Ben çok beğendim ve hepsine tek tek dakikalarca baktım. Kimi iğne ile tek tek örülerek yapılmış , kimi keçe üzerine yapıştırılarak, kimi deri üzerine yapıştırılarak yapılmış. Boncuk işi ile uğraşan arkadaşlar resme bakarak yapabilirler. Ne yazık ki ben boncuk örme işini bilmiyorum. Ama bu resimleri görünce hemen yapasım geldi. Eğer sizler arasında kum boncuk işi ile ilgilenenler var ise yaptıklarını bizimle paylaşabilirler.

Galerideki takı modellerinin renk uyumuda çok güzel. Kırmızılar, maviler, sarılar, siyahlar , beyazlar…. Hepsi o kadar güzel ki  galeriyi incelediğinizde bana hak vereceksiniz. Belki daha önce bu takıları görmüş olanlarınız vardır. Ben yeni görüyorum. Çünkü boncuk işini hiç araştırıp bakmamıştım. Meğer ne kadar güzel işmiş.

Daha önce sizlere kum boncuktan kolye yapımını göstermiştik. O da çok güzel bir modeldi. Renklerin uyumu harika. Birazda yaptığımız işi gösteren renklerin uyumu oluyor. Yine bir güzel model olan kum boncuktan çiçek yapılışını da sizlerle paylaşmıştık. İlgilenenler siteden takip edebilirler. Kum boncuktan ağaç modelleri ile ilgilenenler ise boncuktan çam ağacı yapılışını da yine sitemizde bulabilirler.

Galeride tam birbirinden harika 227 kum boncuk takı modelleri mevcut. Galeriyi takip ederken sizlere keyifli dakikalar geçirmenizi dilerim.

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Kum Boncuktan Takı Modelleri”
  1. gülgün şehribanoğlu dedi ki:

    muhteşem takılar bayıldım. beğendiklerimi satın alma şansım var mı veya bu tip takıları nereden satın alabilirim yardımcı olur musunuz teşekkürler

    1. Melek dedi ki:

      Çok teşekkürler Gülgün Hanım. Bu modeller yurtdışından . Yurt dışı sitelerinde satış yapılıyor galiba. Bizde satışı yok maalesef.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler