Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Eski Valizden Neler Yapılır?

Eski valizleri , bavulları atmıyoruz. Geri dönüşüm projeleri olarak çok güzel tasarım ürünler yapıyoruz. Artık bavullarda tasarımın bir parçası. Sizlere fikir verecek çok güzel fotoğraflar göreceksiniz. Günümüzde valizler, araba lastikleri, paletler ve daha birçok ürün geri dönüşüm olarak hayatımıza girip birçok dekor ürünü olarak kullanabiliyoruz. Bu şekilde sizlere daha önce farklı paylaşımlarımız olmuştu. Mesela sizler için duvar raf modelleri hazırlamıştık.

Eski valizden raflar, depolama alanları, eski valizden sehpalar, takı kutuları, çocuklarınız için oyuncaklarını koyabilecekleri depolama alanları yapabilirsiniz. Tabi bunun yanında daha birçok obje , ürün yapabilirsiniz. Eski bavul modellerini boyayarak yepyeni bir hale dönüştürerek ev dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Hepsine örnek galeride bulmanız mümkün.

Banyo dekorasyonu için kadife kutu havluluk modelleri yapabilirsiniz. İçine iğne oyası modelleri ile yapılmış havlularınızı, danteller ile hazırlanmış havlularınızı yerleştirerek şıklık katabilirsiniz. Plastik kasadan raf modelleri de evinizde çok şık duracaktır. Balkon için ve diğer ev bölümlerinizde kullanabilirsiniz.

Eski Bavulları Değerlendirme

Galeride birbirinden güzel bavuldan yapılmış geri dönüşüm fikri var. Beğendiğiniz modelleri uygulayarak eviniz için kullanabilirsiniz. Eski hali ile kullanabileceğiniz gibi boyayarak çok daha güzel hale getirebilirsiniz. Tam 100 tane orjinal tasarım fikri.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler