Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Duvar Raf Modelleri 2016

Sizlere evinizin her alanında kullanabileceğiniz çok güzel duvar raf modelleri ile ilgili bir galeri hazırladık. İçinde DIY raf yapımı da mevcut. Kendiniz evde yapabileceğiniz çok güzel raf modelleri mevcut. Merdiven raf modellerini galeride bulabilirsiniz. Yine eski bavuldan raf modellerini görebilirsiniz. Köşe raf modelleri de galeride mevcut. Ev dekorasyonunuz için kendiniz raf yapmak istiyorsanız bir çok fikir bulabilirsiniz.

Çocuk odası için, mutfak dekorasyonu için, banyo dekorasyonu için birçok fikir bulabilirsiniz. Daha önce sizlere çocuklarınızın odaları için yapabileceğiniz çok güzel raf modelinden bahsetmiştik. Eski bir rafı yenileyerek çok daha güzel yepyeni bir  raf yapmıştık. Ahşap boyama raf yapımı ile yazının detaylı bilgisine ulaşabilirsiniz. Yine evleriniz için, bahçe dekorasyonu için birbirinden güzel hobi bahçe tasarım fikirlerini de sitemizden ulaşabilirsiniz.

Gelelim yeni galeriye. Tam 140 tane sizlere fikir olacak dekoratif raf modelleri göreceksiniz. Ben ev şeklinde olan raflara bayıldım. Tabi eski bavuldan yapılmış olan rafları söylemiyorum bile. Hadi buyurun galeriye. Sizlere iyi seyirler dilerim. Sizlerde bizlerle evinizin sevdiğiniz köşesini bizimle paylaşabilirsiniz.

Duvar için Resimli Dekoratif Raf Modelleri

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler