Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

7 Farklı Kendin Yap Saksı Modelleri

Kendin yap saksı modelleri hazırladık. Yoğurt kovaları, boya kutuları, plastik şişeler, karton kutular kullanarak evimize renk katacak dekoratif saksı modelleri yapılışı hazırladık. Çiçekleriniz klasik saksı görüntüsünden kurtulacak yepyeni bir görünüme kavuşacak. Evde olan malzemelerle, karton kutu veya salça tenekeleriyle çok güzel saksılar yapabilirsiniz. Hasır ipler, makrome ipleri, dekupaj kağıtları, peçete dekupaj, dantel modelleri, yün iplerle süslemeler yapabilirsiniz. Saksılar üzerine geçirilen saksı kılıfı modellerini çok beğeneceksiniz. Tığ işi örgü modelleri ile de saksı kılıfları yapabilirsiniz. Daha önceki projelerimizden hepsine ulaşabilirsiniz. Burada geri dönüşüm malzemelerinden yapılan saksılardan bahsedeceğiz. Tam 7 farklı kendin yap saksı modelleri hazırladık.

7 Farklı Kendin Yap Saksı Modelleri 1

Bu paragrafta daha önce yaptığımız ev yapımı saksı modellerinden bahsedeceğiz. Daha doğrusu saksı kılıfı modellerinden. Hepsi çok güzel yapılmaya değer. Eğer elinizde malzeme varsa hemen başlayabilirsiniz. Mesela elinizde düz saksılar varsa doğal taşlarla, deniz kabuklarıyla süslemeler yapabilirsiniz. Eğer fikir arıyorsanız kendin yap saksı fikirlerine göz atabilirsiniz. Konserve kutularını, salça kutularını saksıya, kalemliklere çevirebilirsiniz. Nasıl yapacağınız konusunda salça kutusundan saksı nasıl yapılır göz atabilirsiniz. Teneke kutudan saksı nasıl yapılır tüm detaylarıyla hazırlamıştık. Şimdi saksı süsleme fikirleri, saksı kılıfı yapımı için anlatımlara geçelim.

7 Farklı Kendin Yap Saksı Modelleri

7 Farklı Kendin Yap Saksı Modelleri 2

Evde Kolay Saksı Yapımı Örnekleri

Evde kolay saksı yapımı örnekleri hazırladık. Bu güzel saksıları attığımız malzemelerle yapıyoruz. Geri dönüşüm malzemeleriyle en güzel saksıları yapıyoruz. 7 farklı kendin yap saksı modelleri için karton kutular, plastik kutular, bidonlar, hasır ipler, halatlar, makrome ipleri gibi birçok malzemeyi kullanabilirsiniz. Biraz hayal gücü yeterli. Gerisi gelir.

7 Farklı Kendin Yap Saksı Modelleri 3

Saksıları tamamladık. Son olarak nasıl yapıldığını öğrenmeye geçelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler