Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Saksı Süsleme Fikirleri

En kısa zamanda yapmak istediğim projelerden biri. Saksı süsleme fikirleri. Sevdiğiniz kaktüs çeşitleri ile sukulent çeşitleri ile saksı süslemesi yapabilirsiniz. Daha önce çeşitli projelerle saksılar yapmıştık evimiz için. Balkonlarımızda kullanacağımız saksılar yaptık. Plastik kutulardan, şişelerden, yoğurt kovalarından, salça tenekelerinden, peynir kutularından saksılar yaptık. Hasır iplerle, akrilik boyalarla süsledik. Araba lastiğinden saksı yaptık. Kütük saksı nasıl yapılır paylaştığımız projelerden. Yağmur oluğundan saksı yapılışı çok beğenilen fikirlerden. Beton saksı kalıbı nasıl yapılır son zamanlarda popüler olan çalışmalardan. Daha fazla proje için önceki yazılarımızı incelemenizi öneririm. Bugün saksı süsleme fikirlerinden toprak saksılarla yapılmış projeler var. Siz geliştirerek daha güzel modeller yapabilirsiniz.

Saksı Süslemesi Nasıl Yapılır?

Havluluktan saksılık yapmak aklınıza gelir miydi. Çok hoş harika bir proje var sırada. Evlerinizi süsleyecek, hediyelik fikirler olarak hazırlayacağınız saksı süsleme sanatı örnekleri. Ben 3 projeyi de çok beğendim. Bayıldım hatta. Evimizde çok güzel duracak. Satış için hediye içinde düşünebilirsiniz. Çok su istemeyen, bakımı kolay çiçeklerle yapabilirsiniz. Saksı süsleme malzemeleri olarak evinizde olan eşyaları kullanabilirsiniz.

Tavandan asılan saksılar, masa üzerinde dekoratif bir şekilde duran saksılardan oluşan bir çiçek aranjmanı tasarlayabilirsiniz. Kuru ağaç dalları, halatlar, toprak saksılar kullanıyoruz.

Saksı Süsleme Fikirleri 1

Saksı Süsleme Fikirleri 2

Çok güzel çalışmalar çıkacak ortaya.

Saksı Süsleme Fikirleri

Saksı Süsleme Fikirleri 3

Saksı Süsleme Fikirleri 4

3 farklı proje. Hepsi de kolay. Evimize renk katacak projelerden. Malzemeleri hazırladıktan sonra videoyu izleyerek eviniz için harika modelleri yapabilirsiniz. 3 farklı çalışmada saksı süsleme fikirleri yayında. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler