Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Etamin Şablonları Kuş Desenleri

Pano modelleri , masa örtüleri , kırlent modelleri olarak kullanabileceğiniz birbirinden güze yeni kanaviçe örnekleri şablon olarak karşınızda. Cross stitch olarak da geçiyor ismi. Çarpı işi olarak da. Bizler etamin işi, kanaviçe olarak biliyoruz. Çok eskilerden beri var. Anneannelerimizden, babaannelerimizden kalan kanaviçe örnekleri mevcut. Sedir örtüsü olarak kullanmışlar senelerce. Yatak örtüsü olarak kullanmışlar. Şimdilerde o güzelim kanaviçe desenlerinden desen kısmı alınarak kanaviçe pike takımları yapılıyor. Havlu üzerine işleniyor. Keseler yapılıyor. Bende kanaviçeden bir pike takımı kullanıyorum. Çokta seviyorum.

Sizlere kanaviçe şablonlarını hazırladık. İşlerken kolaylık sağlaması için. Daha öncede sizlere birçok etamin şablon modelleri hazırlamıştık. Bugün sevimli kuşlardan oluşan bir galeri hazırladık. Çok güzeller. Kuşlara bayılacaksınız. Etamin pano modellerine çok yakışacak. Ev dekorasyonunda istediğiniz alanda kullanabilirsiniz.

Etamin Şablonları Kuş Desenleri 103

Kanaviçe çiçek desenleri arayanlar için daha önce özel bir galeri hazırlamıştık. Kanaviçe gül şablonlarından oluşan. Kanaviçeye merak salıp nasıl işlendiğini bilmeyenler öğrenmek isteyenler içinde çok güzel videolu kanaviçe nasıl işlenir ile ilgili bir yazı hazırlamıştık. İçinde farklı kanaviçe teknikleri de mevcut.

Gelelim bugünkü galerimize. İçinde 104 tane birbirinden güzel, sevimli kuş desenleri mevcut. Pano modeli olarak işleyebilirsiniz. Çanta üzerine desen olarak işleyebilirsiniz. Kırlent yapabilirsiniz. Fikir bizden işlemesi , değerlendirmesi sizden. Buyurum güzel galeriye. İyi seyirler.

Kanaviçe İşleme Kuş Şablonları

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler