Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kanaviçe Gül Desenleri

Daha önce paylaştığımız kanaviçe desenler ve kanaviçe pano modelleri oldukça ilgi görmüştü. Bizde bu konuda daha fazla paylaşım yapmayı düşündük. Bunun için kanaviçe gül desenleri ile galeri hazırladık. Umarım sizlerde beğenirsiniz. Dilerseniz etamin pano yaparak veya seccade gibi işlerinizde örnek motif olarak kullanabilirsiniz.

Galeride o kadar güzel etamin örnekleri var ki, insan her birini tek tek yapsam diye düşünüyor. Fakat zaman nasıl yetecek bu kadar örneğe değil mi. Hele ki biz hanımların üzerinde onca sorumluluk varken! Aslında vereceksin beylerin eline bir iğne bir etamin başla. Çarpı işini de mi yapamayacaksın diyeceğiz. Onlar bizim yapamadıklarımızı küçümsüyorlar ya o bakımdan. Yoksa her işin zorluğu vardır elbet. Yine de çarpı işi el işleri arasında kolay sayılabilir. Kolay olsa da çok güzel örnekler çıkıyor. Hele bir de etamin pano yapıp kullanınca veya hediye edince inanılmaz işler ortaya çıkıyor. Eğer olgun yaşta bir anneniz varsa ona verilebilecek en güzel hediyelerden. Kendi ellerinizle işleme ve panolanmış etamin :)

Keşke bana da böyle bir hediye gelse…

Diğer değişik etamin çeşitlerine de bağlantıdaki sayfamızdan bakabilirsiniz.

Resimlerle Kanaviçe, Etamin Gül Örnek Modelleri

Benzer İçerikler
4 thoughts on “Kanaviçe Gül Desenleri”
 1. semiha dedi ki:

  kaneviçe için ne Etamin var nede iplikleri keşke satın alacağımız yer olsa

  1. Melek dedi ki:

   etamini etrafınıza bursa kumaş pazarı varsa orada bulabilirsiniz. İpleride tuhafiyeden. Hangi şehirdesiniz Semiha Hanım.

 2. Isabel Santos dedi ki:

  Me encantan todos tus trabajos,recibe un cordial saludo. Gracias por compartir con nosotras

  1. Melek dedi ki:

   muchas gracias

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler