Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kanaviçe Pano Desenleri

Kanaviçe etamin örnekleri biraz daha modernleşerek tekrar hayatımıza girdi. Kolyelerde, masa örtülerinde, panolarda ve daha birçok çalışma üzerinde kanaviçeleri kullanıyoruz. Şimdi de kanaviçe pano desenleri ve uygulamalarını göreceğiz. Eski kanaviçelerinizi değerlendirerek pano yapabilirsiniz. Yeniden yeni desenleri, etnik desenleri işleyerek kanaviçe panolar yapabilirsiniz. Kanaviçe pano yapılışı için istediğiniz deseni kullanabilirsiniz. Kullanacağınız alana göre desenler oluşturabilir, beğenebilir ve işleyebilirsiniz. Etamin işi pano modellerini evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz. Mutfakta, salonda, hobi odalarında, çalışma odalarında, çocuk odalarında. El yapımı etamin pano için birçok şablonu mimuu.comda bulabilirsiniz. Gelelim yeni şablonlara ve nasıl durulduğuna.

Kanaviçe Örnekleri

Kanaviçe örneklerinin en güzel modellerinden panolar yapıyoruz. Gül desenli , çiçek desenli panolar. Bir yazı içinde hem gül şablonu hemde kelebek şablonu veriyor bu şablonlarla panolar işliyoruz. Evinizin duvarlarını süsleyecek en güzel desenler. Şablonda kullanılan iplerin renk kodları da mevcut. Aynı kodlarla, aynı renklerde olan ipleri kullanarak işleyebilir, renkleri değiştirerek de işleyebilirsiniz. Hemen gelelim şablona.

Kanaviçe Pano Desenleri 6

Kanaviçe pano desenlerini keten kumaşlara, etamin kumaşlara işleyebilirsiniz. Pano olarak hazırladığınızda eğer kasnağa işliyorsanız arkasında oluşan görüntüyü kapatmak için kasnağın üzerine keçe, kumaşlar yapıştırabilirsiniz. Böylelikle arka kısımda oluşan iplerin görüntüsünü kapatmış olursunuz. Çerçeve içine kullanacaksanız ekstra bir işleme gerek yok.

Kanaviçe Pano Desenleri 3

Kanaviçe Pano Desenleri

Kanaviçe Pano Desenleri 1

Kanaviçe Pano Desenleri 7

Kanaviçe Pano Desenleri 2

Kanaviçe Pano Desenleri 5

Kanaviçe Pano Desenleri 4

Kaynak : https://handmade-paradise.ru/shema-vyishivki-krestom-rozyi/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler