Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Nazarlık Modelleri Hoop Art

Kanaviçe etamin modellerinden harika bir örnek daha. Nazarlık modelleri hopp art. Bu modellerin nasıl yapıldığı yok. Kaynak kısmından detaylara ulaşabilirsiniz. Geçtiğimiz günlerde sizlere harika kanaviçe elek modelleri işlemeli örneklerden oluşan süper bir galeri hazırlamıştık. Bu modeller de Edolim sayfasına ait. Her biri o kadar güzel ve özenle hazırlanmış ki. Paylaşmadan edemedik. Ev dekorasyonunda gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz modeller. Ev alan bir arkadaşınıza, evlenen bir yakınınıza, arkadaşınıza hediye olarak da nazarlık verebilirsiniz. Aşağıda bulunan bu güzel modeller sizlere fikir verebilir. Nazar boncuklu duvar süsü yapımı arkadaşlarınızın da evini süsleyebilir. El yapımı hediyelerden daha güzel hediye olmaz diye düşünüyorum. kanaviçe pano desenleri ile hiç kimsede olmayan duvar süsleri yapabilirsiniz. Şimdi nazarlık modellerini inceleyelim.

Nazarlık Modelleri Yapımı

Nazarlık modellerinin en güzel örneklerini getirdik sizlere. Mavinin en güzel tonları ile hazırlanmış el emeği göz nuru çalışmalar. Bu güzel çalışmalar için nakış iplerinden mavinin tonları, güzel bir nazar boncuğu, iğne, kasnak ve kumaşa ihtiyacımız olacak. Kasnağı hayal gücünüzü kullanarak istediğiniz gibi desenlerle süsleyebilirsiniz. Alt tarafına ponponlar, püsküller ekleyebilirsiniz. Tıpkı örneklerde olduğu gibi.

Nazarlık modelleri hoop art çalışmalarını sevdiklerinize hediye etmek isterseniz en altta bulunan kaynak kısmından ulaşabilirsiniz. Kendi eviniz için, sevdiklerinize hediyelik için şahane modeller. Hadi şimdi bu modelleri yakından inceleyelim.

 

https://www.instagram.com/edolimcom/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler