Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kanaviçe Elek Modelleri İşlemeli

Her biri o kadar güzel ki bayılacaksınız. En güzel kanaviçe elek modelleri işlemeli. Bu güzel elek modellerinden sipariş vermek isterseniz en altta bulunan kaynak linkinden Edolim sayfasına ulaşabilirsiniz. Bu güzel kanaviçe etamin örneklerini bizlerle paylaştığı için Edolim e çok teşekkür ediyoruz. Her biri özenle yapılmış çalışmalar. Elinizde eleğiniz varsa sizde daha önce sizlerle paylaştığımız goblen kanaviçe etamin şablonlarından beğendiğiniz desenleri işleyebilirsiniz. Ve ev dekorasyonunda istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Kanaviçe saç yapılışını yine elek üzerinde de deneyebilirsiniz. Çarpı işi ile yapıyoruz. Bildiğimiz klasik etamin işi. Beğendiğimiz desenleri nakış ipleri ile elek, etamin, keten gibi kumaşlar üzerine işliyoruz. Hazırsanız galeriyi incelemeye başlayalım mı.

Elek İşleme Modelleri Kanaviçe

Kanaviçe elek modelleri işlemeli örnek için elek, nakış ipleri, iğne ve istediğimiz deseni kullanıyoruz. Daha önceki yazılarımızda birçok şablon var elinizde bulunan eleğin boyutlarına göre uygun olan şablonu seçip eleğin üzerine işleme yapabilirsiniz. Un eleği işleme gerçekten çok keyifli olacak. Çocuklarınızla birlikte de yapabilirsiniz. Galeride gelincikler, güller, filamingolar, lamalar, tukanlar, geyikler gibi birçok örnek model var. Bu modellerin şablonları yok. Farklı şablonlar isterseniz önceki yazılarda mevcut.

Modeller her biri harika. İncelerken insanın içini açıyor. Uğraştığımız çeşitli hobiler bizi stresten uzak tutuyor. Bazen işlemesek, örmesek bile incelemek, galeride gezinmek yetiyor. İşte içinizi açacak birbirinden güzel modeller.

 

https://www.instagram.com/edolimcom/

Benzer İçerikler
3 thoughts on “Kanaviçe Elek Modelleri İşlemeli”
 1. Nagihan dedi ki:

  Merhaba.kaç numaralı elek olmalı acaba . Güllü olanlar kaç numara ve iplerinin kalınlığı ne olmalı. Çok beğendim bende yapmak istiyorum 🤗

 2. Elif güler dedi ki:

  Ben satın almak istiyorum ama bi irtibat numarası yada adres bulamadım yardıncı olurmusunuz 5551840243

  1. Melek dedi ki:

   Merhaba. En altta bulunan kaynak linkinden iletişime geçebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler