Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Goblen Kanaviçe Etamin

Tebrik kartlarını, düğün kartlarını, ahşap kutular üzerini goblen kanaviçe etamin örnekleri ile işleyebilirsiniz. Kart, kutu ve kumaşlar üzerine işleyeceğiniz kanaviçe etamin örnekleri hazırladık. Bu zarif basit modelleri yeni kanaviçe işleyenler için de kullanabilirsiniz. Goblen kanaviçe etamin örneklerinde 6 şablon  var. Bu şablonları istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Kanaviçe kolye modellerinde kullanabilirsiniz. Hayvanlı şablonlar, güllü, çiçekli şablonlar var. Bebek battaniyesi üzerine işleme olarak yapabilirsiniz. Bebek örgü modellerinde işleme olarak kullanabilirsiniz. Tunus işi bebek battaniyesi örüp üzerine tavşanlı şablonu yapabilirsiniz. Kuğu şablonunu uygulayabilirsiniz. Çiçekli şablonları da uygulayabilirsiniz. Düz bir örgü şapka modelleri örüp üzerine papatya veya güllü şablonları ekleyebilirsiniz. Etamin şablonlarıkanaviçe telefon kılıfı yapımına deliklere uygun olan sayılarda olanları da kullanabilirsiniz. Mendiller üzerine işleyebilirsiniz.

Goblen İşleme

Goblen kanaviçe etamin şablonları hazırladık. Çok güzel ve basit şablonlar. Birçok yerde kullanabileceğiniz şablonlar. Kanaviçe işlemeye yeni başlayanlar içinde uygun şablonlar. Peçeteler, kutular, tebrik kartları, düğün kartları, kolyeler yapabilirsiniz. Çok güzel ahşap kutular var. Kanaviçe işlemeye, brezilya nakışı işlemeye uygun kutular var. Beğendiğiniz desenleri, şablonları kutular üzerine yapabilirsiniz. Etamin kumaşı üzerine işlemeler yapabilirsiniz.

goblen kanaviçe etamin şablonları

Kanaviçelerimizin şablonlarını yukarıda verdik. Beğendiğiniz şablonları istediğiniz kumaşlar üzerine, ahşap kutular veya kolyeler üzerine yapabilirsiniz. Horozlu şablonları mutfak dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Şablonlar bittiğinde kullanacağınız örnekler aşağıdaki gibi duracak. Çok güzeller değil mi.

Goblen Kanaviçe Etamin

Kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/AXinJbOqbbly7wBjXbiHY7d_2pvf1o_U9P_jq9F5R__7-yXPxXY1WqU/

https://mariannedesign.nl/assets/Downloads/Cross-stitch-patterns-11.pdf

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler