Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kanaviçe Telefon Kılıfı Yapımı

Kanaviçe telefon kılıfı yapımı ve birçok şablon bir arada. Tam 90 tane birbirinden güzel şablon. Beğendiğiniz kanaviçe telefon kılıfları şablonlarını uygulayabilirsiniz. İşlemelik telefon kılıfını nette ve telefoncularda bulabilirsiniz. Kendi telefonunuza uygun delikli kılıfları alarak birazdan sizlerle paylaşacağımız şablonları telefonlarınıza uygulayabilirsiniz. İp olarak benim daha önceki çalışmalarımdan kalan iplerim vardı. Onları değerlendirerek yapmıştım. Domino seccade ipleri. Sizler isterseniz elinizde kalan ipleriniz varsa onları kullanabilirsiniz. Veya yeniden ip alabilirsiniz. İnce ipler kullanarak yapabilirsiniz. Delikler çok küçük olduğu için kalın ipler çalışmanızı biraz zorlayacaktır. Muline ipler kullanabilirsiniz. Muline ipler kat kat. Kanaviçe telefon kabı için uygun incelikte ip ayarlayarak yapabilirsiniz. Tabi iğnenizin de ince olması gerekiyor. Kalın iğneler deliklerden geçmeyecektir. Kanaviçe etamin örnekleri için goblen iğne değil arkası oldukça küçük , deliklerden sığacak incelikte iğneler olması gerekiyor. Bu şekilde işlemelerinizi daha rahat yapabilirsiniz. Beğendiğiniz desenleri farklı yerlerde de kullanabilirsiniz. Mesela kanaviçe havlu şablonlarında.

Telefon Kılıfı Kanaviçe

Etamin telefon kılıfları nereden alınır diye çok soru alıyoruz. Ben telefon bayiinden almıştım. Nette de satış yapan siteler var. Güvendiğiniz yerlerden alabilirsiniz. Telefonunuza uygun kılıfları ayarladıktan sonra ince ip ve ince iğne ile beğendiğiniz şablonları kanaviçe telefon kılıfı yapımı olarak uygulayabilirsiniz. Şimdi telefon kılıfı nasıl işlenir kısa bir video ile görelim.

Videomuzu gördük. Ayrıntıılı bir şablon yoktu. Ben daha önce yayınladığımız modeller arasından seçip sayarak işlemeye çalıştım. Her bir kareyi 1 x olarak düşündüm ve delikleri sayarak ortaladım ve işledim. Şimdi 90 tane yepyeni şablonları inceleyelim.

Kaynak: https://tr.pinterest.com/pin/556898310157997691/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler