Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

El Nakışı Saç Yapılışı

El nakışı modellerinden sizlere 3 farklı teknikle yapılmış saç tarifi. El nakışı saç yapılışını özellikle kişiye özel pano modelleri hasırlarken kullanabilirsiniz. Bu 3 farklı teknikten sizlere hangisi kolay geliyorsa onu tercih edebilirsiniz. Kız pano modelleri hazırlarken, gelin damat pano modelleri hazırlarken yanına güzel bir takvimle veya güzel bir figürle süsleyerek kullanabilirsiniz. Kanaviçe etamin örneklerinden yanına güzel bir şablonu işleyebilirsiniz. Daha sonra yaptığınız saç modellerini ister örerek ister topuz yaparak kullanabilirsiniz. Siyah, bakır tonlarında saçlar yapabilirsiniz. Birkaç rengi birleştirerek saçlar yapabilirsiniz. Düğün için bir pano hazırlıyorsanız topuz yapıp üzerine tül ekleyebilirsiniz. Yine şerit inciler, boncuklar dikebilirsiniz. Şimdi örnek olarak aklıma gelen fikirler bunlar. Sizde örnekleri kendinize göre, yapacağınız panoya göre çoğaltabilirsiniz. Hatta yorum kısmından fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Etamin pano modellerinde kullanabilirsiniz. Stumpwork nakışı nasıl yapılır sizlerle ufak paylaşımlarımız olmuştu. 3 boyutlu nakış modellerinde de kullanabilirsiniz.

El Yapımı Nakış

Güzel bir teknik. Ve birçok yerde kullanabileceğiniz bir teknik. Kızınıza veya kendinize diktiğiniz bir gömlekte, elbisede süslemek için kullanabilirsiniz mesela. Örgü süsleme sanatında da uygun yerlerde kullanılabilir. El nakışı saç yapılışı daha çok pano modellerinde, kanaviçe kolye, takı modellerinde kullanılabilir.

El Nakışı Saç Yapılışı 1

El Nakışı Saç Yapılışı

3 farklı teknik 3ü de aynı duruyor. Dilediğiniz renkte iplerle yapabilirsiniz. Doğal saç renklerini tercih ederek yapabilirsiniz. Şimdi saç yapılışı tekniklerini fotoğraflarla görelim. daha sonra videoya geçeceğiz.

Sıra geldi videolarla görmeye. Size kolay gelen, beğendiğiniz tekniği kullanabilirsiniz.

Ve bu güzel tekniklerle yapılmış bir çalışma.

El Nakışı Saç Yapılışı

Kaynak : http://pumora.de/blog/2018/embroider-hair-video-tutorials/

https://pumora.de/blog/2018/embroider-hair-tutorial/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler