Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

El Nakışı Pano Örneği

El nakışı modellerinden çok güzel bir panonun yapılışını hazırladık. Hobi dünyasında insanı rahatlatan çalışmalardan. El nakışı örneklerinden sevdiğiniz çiçekleri bir arada kullanarak çok güzel çiçekler yapabilirsiniz. Az sonra paylaşacağımız örnek gibi. Kanaviçe etamin örnekleriyle el nakışı, brezilya nakışı tekniklerini birleştirebilir çok güzel panolar oluşturabilirsiniz. Havluları, kolyeleri, pikeleri, kıyafetleri süslemek için el nakışlarını kullanabilirsiniz. Örgü modelleri ve yapılışlarını süslemek için de el nakışlarını kullanabilirsiniz. İlk defa el nakışı yapacaklar için daha önce el nakışı nasıl yapılır temel tekniklerden bahsetmiştik. İlk olarak o içeriği inceleyebilirsiniz. Temel teknikleri çalışarak işe başlayabilirsiniz. İkinci olarak ise el nakışı çiçek modelleri yapılışı hazırlamıştık. En güzel çiçeklerden oluşan en güzel örneklerden güzel bir pano yapmıştık. Yine kıyafetten örgüye birçok yerde kullanacağımız modellerden çiçek yapılışlarından oluşuyordu. Yine farklı çalışmalarda da kullanacağımız papatyalar, lavantalardan oluşan el nakışı pano örneği inceleyerek işe başlayabiliriz. Sonrasında iplerimizi, kumaşımızı, kasnağımızı hazırlayıp panoyu yapmaya başlayabiliriz.

El Nakışı Pano Nasıl Yapılır?

El nakışı pano örneğini işlerken birkaç tekniğinde yapılışını öğrenmiş oluyoruz. El nakışı yaprak yapımı, papatya yapımı, yarım papatya yapımı, minik kır çiçeklerin yapımı gibi. Birçok tekniği bir arada barındıran bir pano. Eğer panoyu yapmak isterseniz malzemeleri hazırladıktan sonra tek yapmamız gereken videoyu izlemek. Videoyu izleyerek en güzel panoları evimiz için yapabiliriz.

El Nakışı Pano Örneği

Çok güzel görünüyor değil mi. Hediyelik fikirler olarak da düşünülebilecek nadir modellerden. Sözü fazla uzatmıyor hemen yapılışına geçiyoruz. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler