Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çapraz Dikiş Modelleri

Kanaviçe etamin örneklerinden birçok şama paylaşımında bulunduk. Bugünde güzel şemalar hazırladık. 110 den fazla şema var. Beğendiklerinizi çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Çapraz dikiş modelleri biraz daha modernize olmuş bir şekilde kullanıyoruz. Kanaviçe pano modelleri, kanaviçe havlu modelleri, kanaviçe kolyeler yapıyoruz. Daha önce kullanmadığımız kanaviçeleri değerlendirerek yeni projelerde kullanıyoruz. Kanaviçe pike takımları yapıyoruz daha çok. Çapraz dikiş modellerinde bazı şemalarda renk kodları da mevcut. Çoğu renkli şemalar. O renklerde nakış ipleri alarak kanaviçelerinizi yapabilirsiniz. İlk defa çapraz dikiş yapacaklar için kanaviçe nasıl işlenir, nakış için en iyi kumaş nasıl seçilir paylaşmıştık. Kanaviçeye yeni başlayanlar o yazılarımızı inceledikten sonra en güzel kasnak sanatı örneklerini işlemeye başlayabilirler. Çapraz dikişlerinizi yaparken süslemek için boncuklar da kullanabilirsiniz. Çam ağacı şablonlarını işleyebilir ve üzerine boncuklarla süsleyebilirsiniz. Örneklerini birazdan göreceğiz. Yine kanaviçe havlu örneklerinde de boncukları kullanabilirsiniz. Kanaviçe havlular çok daha güzel olacaktır. Hobi dünyasına ait birçok yerde kullanacağımız çapraz dikiş modellerini incelemeye geçelim.

Çapraz Dikiş Modelleri Şablonları

Kanaviçe etamin modelleri x x işlendiği için çapraz dikiş modelleri olarak da biliniyor. İlk defa başlıyorsanız çarpı çarpı gidebilirsiniz. Yada önce alt kısmı işleyebilir daha sonra üst kısmı tamamlayarak x ler oluşturabilirsiniz. Çok zevkli ve güzel ilerleyen bir hobi. Orta okul yıllarında öğrenmiştim kanaviçeyi. Önce papatya desenlerinde yastıklar işlemiştim. Daha sonra mutfak için kanaviçe pano işlemiştim. Sonrasında ise ağır örneklerden kanaviçe seccade modelleri işledim. Çok severek yaptığım bir hobi. Sizde kolay desenlerle çocuklarınıza öğretebilirsiniz. Okul dışında stres atacakları güzel bir hobi edinebilirler.

Çapraz dikiş modelleri 110 den fazla şemalı örnekleri inceleyelim. Kumaşlarımıza keyifle işleyelim. Her bir kutucuk 1 çarşı işi yapılıyor.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler