Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kot Süslemeleri Nasıl Yapılır?

Düz kotlarımızı süsleyerek yepyeni bir hale çeviriyoruz. Güzel videolarla kot süslemeleri nasıl yapılır öğreneceğiz. Daha sonra pantolon, mont, gömlek, çanta gibi kot kumaşlarımız üzerine süslemeleri yapabiliriz. El nakışı modelleri, hazır şablonlar, stencıl şablonlarla boyamalar, kanaviçe etamin örnekleri, dantel modelleriyle süslemeler yapabiliriz. Kot süslemeleri için biraz hayal gücünü kullanmak yeterli olacaktır. Sonrasında da az sonra paylaşacağımız videolardan da ilham alarak yeni modeller tasarlayabiliriz.

Kot Süslemeleri Nasıl Yapılır?

Kot süslemeleri nasıl yapılır başlamadan önce daha önce yaptığımız fikirlere, kendin yap projelerine bir göz atalım. Çok beğendiğim projeler arasında kot mont örgü monta nasıl çevrilir projesi yer alıyor. Elinizde yıpranmış kot montlarınız, gömlekleriniz varsa onları kesip biçerek örgü ile birleştirebilirsiniz. Gömlekleri yine keserek dantellerle buluşturabilirsiniz. Tıpkı kot yelek süsleme yapımında olduğu gibi. Kullanmadığımız dantelleri birleştirerek yeni modeller tasarlayabilirsiniz. Yeniden tasarlanmış giysiler üreterek yıpranmış, kullanmadığımız kıyafetleri severek kullanmamızı sağlayacak. Moda olan tasarımları evde yapabilirsiniz. Pantolon paçalarına püskül ekleyebilirsiniz. Son zamanlarda popüler olan trend olan modellerden. Yapılışına ise kot püskül yapımında bulabilirsiniz.

Kot Süsleme Fikirleri

Kot Süslemeleri Nasıl Yapılır? 3

Kot Süslemeleri Nasıl Yapılır? 2

Kot Süslemeleri Nasıl Yapılır? 1

Kot Süslemeleri Nasıl Yapılır? 5

Yukarıdaki 4 modelin yapılışına birazdan aşağıdaki videodan öğreneceğiz. Kot gömlek süsleme fikri var. Kot pantolon süsleme fikri var. Kot mont süsleme fikri var. Beğendiğiniz çalışmaları sizde evde yapabilirsiniz. Hazırsanız hemen anlatıma geçelim kot süslemeleri nasıl yapılır öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler