Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kanaviçe Gelincik Şablonları

Kanaviçe etamin örneklerinden sizlere kanaviçe gelincik şablonları galerisi hazırladık. Bazı modellerin yanında renk kodları da mevcut. Şablonları istediğiniz çalışmada kullanabilirsiniz. Kırlent modellerinde, masa örtüsü modellerinde, havlularda kullanabilirsiniz. Gelincik kanaviçe havlu eminim havlularınızda çok şık duracak. Kanaviçe kırlent şablonlarını işleyerek ev dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Yeni kanaviçe örneklerinden uygun olan modelleri istediğiniz şekilde değerlendirebilirsiniz. Masa örtüsü için olanları farklı bir yerde, havlu için uygun olanları kanaviçe kolye modelleri gibi kullanabilirsiniz. Hazırladığınız örtülerin kenarlarına iğne oyaları yapabilirsiniz. İğne oyası çiçek modelimiz gelinci andıran çok hoş bir model. Kanaviçelerle iğne oyalarını birleştirerek peçetelerde, havlularda kullanabilirsiniz.

Gelincik Etamin Modelleri

50 den fazla modelin şemasını görebilirsiniz bu galeri içinde. Beğendiğiniz desenleri işlemek istediğiniz kumaşlara aktarabilirsiniz. Şemalarda her bir kare 1 çarpı işi anlamına geliyor. Kanaviçe gelincik şablonlarını kumaşa aktarırken bunu dikkate alarak çalışmalarınızı yapabilirsiniz. Pano modellerinde kullanabilirsiniz. Kıyafetleri süslemek için kullanabilirsiniz. Yine uygun olan desenleri gelincik seccade örneklerinde kullanabilirsiniz. Renkli masa örtüleri yapmak için, peçeteler hazırlamak için kullanabilirsiniz. Gelincik istemezseniz çiçek renklerini değiştirerek de kullanabilirsiniz.

Keten kumaşlar üzerine, etamin kumaşlar üzerine veya farklı kumaşlar üzerine beğendiğiniz desenleri yapabilirsiniz. Kanaviçe gelincik şablonlarını incelemeye geçelim. Daha sonra beğendiğimiz desenleri kumaşlar üzerine aktarmaya başlayalım.

Bir vazoda gelincik buketi şemamızı inceleyelim önce.

Kanaviçe Gelincik Şablonları 1

Kanaviçe Gelincik Şablonları 50

Kanaviçe Gelincik Şablonları 51

Kanaviçe Gelincik Şablonları 7

Kanaviçe Gelincik Şablonları 8

Kanaviçe Gelincik Şablonları 9

Şimdi de bir gelincik tarlası şeması görelim.

Kanaviçe Gelincik Şablonları 24

Kanaviçe Gelincik Şablonları 41

Şimdi de kanaviçe gelincik şablonlarını inceleyelim.

Ve işlenmiş örnekleri inceleyelim şimdi de.

Kanaviçe Gelincik Şablonları 48

Kanaviçe Gelincik Şablonları 5

Kanaviçe Gelincik Şablonları 4

Kanaviçe Gelincik Şablonları

Kanaviçe Gelincik Şablonları 3

Kanaviçe Gelincik Şablonları 13

Kaynak : https://handmade-paradise.ru/krasnyie-maki-shemyi-vyishivki-krestom/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler