Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çatal İğneyle Çiçek Nasıl Yapılır?

El nakışı modellerinden çok hoş bir çiçek yapılışı hazırladık. 3 boyutlu el nakışı modellerinden yepyeni bir örnek. Birçok yerde keyifle kullanacağı çalışmalardan olacak. El nakışı çiçek modellerini birçok yerde kullanabilirsiniz. El nakışı havlu süslemelerinde, el nakışı pano modellerinde, el nakışı bohça modellerinde kullanabilirsiniz. Çatal iğneyle çiçek nasıl yapılır videodan öğrenip birçok yerde kullanabiliriz. Biraz 3 boyutlu nakışlara değinelim. Stumpwork tekniği olarak da isimlendiriliyor. Stumpwork tekniği ile broş yapımını daha önce paylaşmıştık. Yonca desenli adım adım tarifini resimli olarak bulabilirsiniz. Yine yonca deseninin de birçok yerde kullanabilirsiniz. Videolu 3 boyutlu nakış stumpwork tekniği sevilen modellerden olacak. El nakışından gelinlere özel bebeklere özel panolar hazırlayabilirsiniz. Mesela gelinlere özel el nakışı kasnak yapılışı son paylaştığımız en güzel örneklerden biri. Şimdi de keyifle yapacağımız yeni model çiçeğin anlatımına geçelim.

Çatal İğneyle Çiçek Yapılışı

Adım adım yapılışını videoyla hazırladığımız harika bir çiçek çalışması hazırladık. El nakışı yaprak yapımı, el nakışı çiçek yapımıyla oluşan şahane bir model. Tohum işi ile çiçeği tamamlıyor çok güzel bir tasarım ortaya çıkartıyoruz.

Çatal İğneyle Çiçek Nasıl Yapılır?

İlk olarak kumaşımıza deseni çizeceğiz. Sonra çatal iğne ve ipleri hazırlayıp videoda olduğu gibi deseni uygulamaya başlayacağız. Birçok renk düzeninde 3 boyutlu nakışlarla yaptığımız çiçeğin anlatımına geçelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler