Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolye için Nakış Örnekleri

Kanaviçe etamin örneklerinden kolye için nakış örnekleri hazırladık. Kanaviçe ile ilgili birçok şema paylaşımında bulunmuştuk. Bugün kolye olarak yapabileceğiniz şemalar hazırladık. Bu şemaları başka alanlarda da kullanabilirsiniz. Şemalardan modelleri kolyelerinizin , kullanacağınız kumaşların ebatlarına göre tercih edebilirsiniz. Biraz önceki yazılarımızdan , şemalarımızdan bahsedelim. Kanaviçe havlu örnekleri şemalı modeller son zamanlarda havlular üzerine sıkça işlenir oldu. Havlular özel olarak kumaşlı bir şekilde üretiliyor. Sizde o kumaşların üzerlerine istediğiniz desenleri, beğendiğiniz desenleri işliyorsunuz. Son zamanlarda plastik kanvaslarda çok kullanılıyor. Plastik kanvasların üzerini de etamin işleme örnekleri gibi veya farklı şekillerde işlemeler yapabilirsiniz. Daha önce plastik kanvas örgü ile etamin çanta yapılışından bahsetmiştik. Ona benzer tekniklerle de işleyebilirsiniz. Daha farklı birçok tekniği var. Farklı model paylaşımlarımız da oldu. Beğendiklerinizi uygulayabilirsiniz.

Etamin Kolye için Nakış Örnekleri ve Şablonları

Son zamanlarda kanaviçe kolye modelleri, brezilya nakışı kolye yapımı çok moda. Çok güzel desenlerle çok şık kolyeler yapıyorsunuz. Bizde sizleri işini biraz kolaylaştırmak için çok güzel kolye için nakış örnekleri galerisi hazırladık. Kolye olarak kullanmanın yanında farklı alanlarda da kullanabilirsiniz. Gül desenleri, çiçek desenleri , gelincik modelleri, balerin modelleri, fiyonklar, kalpler, kelebekler, kediler, flamingolar , kuşlar… Ne ararsanız var galeride. 100 den fazla şablon mevcut. Beğendiğiniz desenleri şık kolyeler yapımında kullanabilirsiniz.

Kaynak : https://www.pinterest.de/search/pins/?q=small%20cross%20stitch&rs=rs&eq=&etslf=3029&term_meta[]=small%7Crecentsearch%7Cundefined&term_meta[]=cross%7Crecentsearch%7Cundefined&term_meta[]=stitch%7Crecentsearch%7Cundefined

Benzer İçerikler
One thought on “Kolye için Nakış Örnekleri”
  1. Monica cervilla jodar dedi ki:

    Me gusta todo

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler