Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

+50 Farklı Pike Örnekleri ve Dantel Pike Modelleri

Yazın en çok kullandığımız parçalardan biride kanaviçe pike takımı. Sizlere @evde_pike instagram hesabından çok güzel örnekler hazırladık. Bende kanaviçe pike takımı modellerini çok severek kullanıyorum. Eski kanaviçe değerlendirme pike takımları yapabilirsiniz. Eski işlemelerin günüme uyarlanması ile birçok farklı çalışma yapabilirsiniz. Eski kanaviçe masa örtüsü, eski kanaviçelerden perde yapımı,havlular ve birçok çalışma yapabilirsiniz. Kıyafetlerinize uygulayabilirsiniz. Bugün eski kanaviçe pike modelleri paylaşımında bulunuyoruz.

Anneannelerimizden kalan, babaannelerimizden kalan kanaviçe etamin örneklerini kullanarak çok güzel pike takımları yapıyoruz. Günümüze uyarlayarak yepyeni bir görünüme kavuşturuyoruz. Şimdilerde kanaviçelerden çok güzel etamin pano modelleri yapılıyor. İsme özel, kişiye özel panolar. Doğum panoları yapılıyor mesela. Kalıcı ve güzel bir hediye. Pike takımları birde dantel modelleri ile buluşunca daha da güzel oluyor. Pike takımı yapmak isteyenler, model arayanlar için çok güzel örnekler paylaştık. İğne oyası modellerinden de çok güzel pike takımları yapılıyor. Kenar kısmı için dantel yerine hafif bir örnekle güzel bir iğne oyası örnekleri yapabilirsiniz.

Resimli Pike Takımı Modelleri ve Dantel Pike Örnekleri

Sizlere model arayışında olan arkadaşlarımıza çok güzel modeller hazırladık. Eski dantellerinizden pike takımları, nevresim takımları yine eksi kanaviçelerinizden pikeler, nevresim takımı modelleri hazırladık. Sandıkta, dolapta durmuyor günümüze uyarlayarak modernize ederek kullanıyoruz.

Kaynak: https://www.instagram.com/evde_pike/

Benzer İçerikler
2 thoughts on “+50 Farklı Pike Örnekleri ve Dantel Pike Modelleri”
  1. Belma Kaya dedi ki:

    Pikeyi herkes her yer de yapabilir.Kanaviçeleri ön plàna alip, modelleri anlaşilabilir şekilde paylaşmanizi tercih ederdim.

    1. Melek dedi ki:

      Merhaba Belma Hanım. Haklısınız. Maalesef resimler bize ait değil. Nasıl gönderilirse öyle paylaşıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler