Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Panç Nakışı Nasıl Yapılır?

Panç nakışı çok güzel oluyor bittiğinde. Puf puf veya düz olarak işleyebilirsiniz. Panç nakışı nasıl yapılır videolu ve resimli güzel bir anlatım hazırladık. Bende yapmaya çalıştım. Birçok video izledim. Sizlerle paylaşacağım video çok detaylı ve güzel bir anlatım olduğu için sizlerle de paylaşmak istedim. Kızıma öğretmek istedim. Ders aralarında rahatlamak için hobiler edinsin istedim. TV izlemek yerine evde yapılabilecek hobilerle vaktini geçirebilir diye düşünüyorum. Yapmaya çalıştık ama kumaşımız uygun olmadığı için tutmamış. Şimdi kumaş siparişi vereceğim ve tekrar deneyeceğiz. Evde olan iplerle deneyeceğiz önce. İyice ilerlettiğimizde yapacağımız projelere göre ipleri, renkleri belirleyip panç nakışı modellerini yapmaya devam edeceğiz. Nakışlarla ilgili birçok çalışma yapıyoruz. Kanaviçe etamin örnekleri, el nakışı modelleri, kurdele nakışı gibi birçok tür var. Ve hepsine değinmeye çalışıyoruz. El nakışı nasıl yapılır videolu resimli olarak anlatım hazırlamıştık. Temel tekniklerden oluşan güzel bir yazıydı. İsterseniz sizde yapabilirsiniz. Panç nakışı şablonlarını birçok yerde kullanabilirsiniz. Kıyafetlerinizi süslemek için panç nakışı çanta yapımı için panç nakışı havlular, panç nakışı banyo paspasları, kırlentler yapabilirsiniz. Hobi dünyasına ait birçok çalışmalar yapabilirsiniz. Duvar panoları da çok güzel duruyor. Panç nakışı nasıl yapılır başlayalım.

Panç Nakışı Nasıl Yapılır Türkçe Anlatım

Nakışın en güzel örneklerinden biri. Panç nakışı resimli anlatım ve videolu anlatım hazırladık. Panç nakışı yapmanın püf noktaları tamamen bu yazıda. Artık sizde rahatlıkla yapabilirsiniz. Panç nakışı aleti, kumaşları ve iplerinizle güzel çalışmalar yapabilirsiniz. Panç nakışı nasıl yapılır başlıyoruz. Önce kumaşı, kasnağı, ipleri ve panç iğnesini hazırlayalım, başlayalım.

Panç Nakışı Nasıl Yapılır? 5

Kumaşımıza önce deseni çiziyoruz. Daha sonra videodaki gibi işlemeye başlıyoruz.

Panç Nakışı Nasıl Yapılır? 7

Panç Nakışı Nasıl Yapılır? 8

Panç Nakışı Nasıl Yapılır? 6

Panç Nakışı Nasıl Yapılır? 3

Yaptığımız panç nakışlarını dilediğimiz gibi kullanabiliriz.

Panç Nakışı Nasıl Yapılır? 4

Panç Nakışı Nasıl Yapılır? 1

Panç Nakışı Nasıl Yapılır? 2

Panç Nakışı Nasıl Yapılır?

Panç nakışı nasıl yapılır videolu olarak izleyelim. İlk denemelerde olmayabilir belki ama 2. 3. denemelerde kesinlikle yapacaksınız.

Kaynak : https://www.thinkmakeshareblog.com/punch-needle-patches/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler