Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kanaviçe Küpe Modelleri

Kanaviçe etamin örneklerinden en güzel modellerinden oluşan küpe modelleri hazırladık. Kanaviçe küpe modelleri içinde en güzel modelleri barındıran bir galeriden oluşuyor. El yapımı takı modellerini kullanmayı sevenler için çok güzel örneklerden oluşuyor. El nakışı modellerinden, brezilya nakışı tekniklerinden, kanaviçe etamin modellerinden kendinize çok şık kolyeler, küpeler, bileklikler yapabilirsiniz. Kolye uçlarıyla küpeleri takım olarak çalışabilirsiniz. Kanaviçe takı modelleri bizlere fikir verecek  çok güzel örneklerden oluşuyor. Daha önceden işlediğiniz dolap bekleyen, sandık bekleyen kanaviçeleri de değerlendirebilirsiniz. Eski kanaviçe değerlendirme modellerinden gülleri, çiçekleri keserek küpeye çevirebilirsiniz. Kanaviçe küpeler, kolyeler, kanaviçe bileklik modelleri tasarlayabilirsiniz. Genelde eski kanaviçeler kanaviçe pike modellerinde kullanılıyor. Sizde uygun olan modelleri pikelerde, çerçeve yapımında veya takı yapımında kullanabilirsiniz. Eğer hazırsanız hemen en güzel kanaviçe küpe modellerini incelemeye geçelim.

Kanaviçe Küpe Modelleri 52

Kanaviçe Etamin Küpe Örnekleri

İlk olarak güzel bir video ile kanaviçe kolye yapılışını izleyeceği. Daha sonra nasıl modeller çalışabiliriz en güzel örnekleri inceleyeceğiz. Bu modelleri şuan için şablonu yok. Daha önceki içeriklerimizden birçok kanaviçe şablonlarına ulaşabilirsiniz. Uygun olanları küpe yapımında kullanabilirsiniz.

Küpe için de değişik aparatlar kullanılıyor. Bazı modellerin Türkiye’de yok. Yurt dışı kaynaklı. Umarım yakın zamanda gelir. Şimdi videomuzu izleyelim.

Gül desenli güzel bir videoda küpe yaptık. Kolye ucu, bileklik gibi çalışmalarda da kullanabilirsiniz. Aynı şekilde yapılıyor. Gelelim şimdi en güzel daha önce görülmemiş kanaviçe küpe modellerini incelemeye. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler