Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kanaviçe Havlu Örnekleri Şemalı

Kanaviçe etamin örneklerine havlu şablonları ile devam ediyoruz. 90 dan fazla etamin şablonları. Bugüne kadar birçok farklı alanda kullanabileceğiniz etamin şablonları örnekleri hazırlayıp yayınladık. Bugün o modellerimiz arasına kanaviçe havlu şemaları ekliyoruz. Kanaviçe gelin damat şablonları hazırlamıştık. Orada bulunan şemaları kanaviçe düğün panolarında kullanabilirsiniz. Kişiye özel panolarda çok sıkça kullanılıyor bu tarz şablonlar. Yine havlular üzerine de işleyebilirsiniz. Kanaviçe çiçek desenleri , kanaviçe lavanta kesesi şablonları hazırladık. Etamin pano modelleri hazırladık. Etamin doğum panosu hazırlarken sizlere fikir vermesi için. Tabi diğer çalışmalarınızda da fikir verecek birbirinden özel çalışmalar. Ve daha birbirinden özel panolar, şablonlar , işlemeler ve çarpı işi nasıl yapılır ayrıntılı anlatımlar bulabilirsiniz.

Etamin Havlu Kenarı Şemaları

Çok güzel bir galeri hazırladık. 90 dan fazla şema var. Hatta bazı şemaların kenarında dantel havlu kenarı örnekleri de var. Beğendiğiniz desenleri havlularınız üzerine uygulayabilirsiniz. Havlularınızın kenarına danteller yapabilirsiniz. İğne oyası modelleri yapabilirsiniz. Mekik oyasından örnekler yapabilirsiniz. İşlemelerin kenarına oya olarak iğne oyaları çok yakışıyor. Ağır modellerin kenarına daha zarif ve hafif bir model yapabilirsiniz. İkisi de ağır olduğunda karışık olabilir.

Şemalar arasında çeşit çeşit güller, kalpler, çiçekler, gelincikler, papatyalar, ayçiçekleri, baykuşlar , yapraklar, kanaviçe mutfak havlu örnekleri için uygun şemalar mevcut. Sizler hangi modelleri beğeniyorsanız şema yayında bulunan renk kodları ile veya farklı renklerde ipler kullanarak havlularınızı süsleyebilirsiniz.

Kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/198580664802525694/

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Kanaviçe Havlu Örnekleri Şemalı”
  1. Ayşe dedi ki:

    Bu modellerin kitabı varmı

    1. Melek dedi ki:

      Merhaba Ayşe Hanım. Kitap olarak var mı bilmiyorum. Netten şemalı olarak bir araya getirdik modelleri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler