Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Plastik Kanvas Peçetelik Modelleri ve Yapılışı

Plastik kanvasla güzel bir çalışmayla devam ediyoruz. Sırada plastik kanvas peçetelik modelleri ve yapılışı var. En güzel plastik kanvas peçetelik şablonlarını hazırladık. Bazı şablonların işlendiğinde nasıl durduğunu da göreceksiniz. Aynı zamanda peçetelik modelleri de hazırladık. Aynı şablonları plastik kanvas çanta yapımında, plastik kanvas kalemlik yapımında da kullanabilirsiniz. Yine kutu yapımında falan da kullanabilirsiniz. Yakışacaktır. Plastik kanvas modelleri de delikli plastiklerden oluştuğu için tıpkı kanaviçe işler gibi yapabilirsiniz. Bargello nakışı var yine kanvaslarınıza yapabilirsiniz. İp olarak ise örgü iplere, kurdeleler, makrome ipleri gibi delikten geçecek kalınlıkta ipler kullanabilirsiniz. Yaptığınız peçetelikleri evinizde, arabanızda kullanabilirsiniz.

Plastik Kanvas Peçetelik Modelleri ve Yapılışı 8

Bu paragrafta daha önce yaptığımız plastik kanvasla yaptığımız çalışmalara değinelim. Çok güzel modeller tasarladık. Kutular yaptık. Onlardan biri kalemlik. Nasıl yapıldığını merak ediyorsanız eğer hemen plastik kanvasla kalemlik nasıl yapılır göz atabilirsiniz. Çok güzel çok amaçlı kullanabileceğiniz kutular yapabilirsiniz. Örneğin plastik kanvastan kutu yapımı sizlere fikir verecek. Tığ işi örgülerle de peçetelikler örebilirsiniz. Tıpkı örgü peçetelik yapımı anlatımlı   modelde olduğu gibi. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi ziyaret edebilirsiniz. Şimdi plastik kanvas peçetelik modelleri ve yapılışlarına göz atalım.

Plastik Kanvas Peçetelik Şablonları

Çeşitli iplerle delikli plastiklere işleyeceğimiz ve işlediğimizde çok güzel peçeteliğe dönüşecek şablonlar hazırladık. Örgü ipleri, saten kurdele, organze kurdele, makrome ipleri gibi çeşit çeşit ipi kullanabilirsiniz. Tek renk olarak çalışabilir veya modellerde olduğu gibi renk renk çalışabilirsiniz. Şimdi şablonları inceleyelim.

Plastik Kanvas Peçetelik Modelleri

Az önce en güzel şablonları inceledik. Şimdi o şablonları incelediğimizde peçeteliklerin nasıl görüneceğini inceleme vakti.

Plastik Kanvas Peçetelik Nasıl Yapılır?

Plastik kanvas peçetelik modelleri ve yapılışını inceledik. İlk olarak şablonları inceledik. İkinci olarak ise işlenmiş şablonların nasıl durduğuna baktık. Son olarak ise videoya geçiyor plastik kanvas peçetelik nasıl yapıldığını öğreniyoruz.

Plastik Kanvas Peçetelik Modelleri ve Yapılışı

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler