Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

El Nakışı Çiçek Modelleri Yapılışı

El nakışı modellerinde birçok yerde kullanacağınız çiçek modelleri yapılışı hazırladık. El nakışı çiçek modelleri yapılışı havlularda, kıyafet süslemelerinde, bebek örgülerini süslemede, bebek battaniyesi süslemede, kasnak pano modellerini süslemede kullanabilirsiniz. Kottan diktiğiniz bir çantayı çiçeklerle inci, bocuklarla süsleyebilirsiniz. Gömleğinizi, hırkanızı çiçeklerle süsleyebilirsiniz. Gerekli yere çeşitli boncukları dikebilirsiniz. Abajurlar, telefon kılıfları, perdeler, havlular süsleyebilirsiniz. Evde telefon kılıfı yapımı detaylarını daha önce paylaşmıştık. Nasıl yapıldığını inceleyebilirsiniz. El nakışı nasıl yapılır yeni başlayanlar için anlatımını hazırlamıştık. İlk defa nakış yapacaksanız önce o içeriğimizi inceleyebilirsiniz. Daha sonra elde nakış örnekleri galerisini inceleyebilir birçok çalışmada beğendiğiniz örnekleri kullanabilirsiniz.

Elde Nakış Çiçek Nasıl Yapılır?

2 güzel video ile çok güzel çiçek örnekleri yapılışı hazırladık. Hepsini bir çalışmada kullanabilir panolar oluşturabilirsiniz. Diktiğiniz yazlık bir elbiseyi, gömleği süsleyebilirsiniz. Nakışlı örgü modelleri yapabilirsiniz. El nakışı çiçek modelleri birçok yerde kullanılacak modelleri içeriyor. Yaptığımız çiçekleri kullandığımız kumaşa yere göre boncuklar, düğmeler, inciler ile de süsleyebiliriz.

El Nakışı Çiçek Modelleri Yapılışı

El Nakışı Çiçek Modelleri Yapılışı 1

Birazdan yukarıdaki çiçeklerin yapılışını öğreneceğiz. Çok güzel çiçekler var videoda. Ve hepsi adım adım anlatılıyor. Çiçekleri hobi çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Bohça süslemelerinde, salon takımlarında kullanabilirsiniz. İğnelikler yapabilirsiniz. Tunus işi bebek battaniyesi örebilir üzerini nakışlarla süsleyebilirsiniz. Bebek yelekleri, hırkaları süslemek içinde çok güzel çiçekleri içeriyor.

Şimdi ilk video ile anlatıma başlayalım. Boncuklarla süslenmiş yine birçok yerde kullanılacak harika çiçekler var. İşte tarifi.

El Nakışı Çiçek Modelleri Yapılışı 2

El Nakışı Çiçek Modelleri Yapılışı 3

El Nakışı Çiçek Modelleri Yapılışı 4

İlk videomuzu izledik. Sıra geldi 2. videoyu izlemeye. 3 farklı çiçekle yapılmış.

El Nakışı Çiçek Modelleri Yapılışı 5

Benzer İçerikler
1 thoughts on “El Nakışı Çiçek Modelleri Yapılışı”
  1. Sylvie DAUPHAS dedi ki:

    Très joli

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler