Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kibritle Çiçek Nasıl Yapılır?

Bugün kibritle çiçek nasıl yapılır onu hazırladık. El nakışı modellerinden harika bir çiçek. Birçok yerde kullanacağınız harika bir çalışma. Bebek örgülerinde kullanabilirsiniz mesela. Havlularda, nakış pano modellerinde kullanabilirsiniz. Patik modellerini süslemek için kullanabilirsiniz. Lif modellerini süslemek için kullanabilirsiniz. Bebek battaniyelerini süslemek için kullanabilirsiniz. El nakışı çiçek modelleri birçok yerde kullanılabilecek bir örnek. Örgü görselleri hazırlamıştık daha önce. El örgü kazak modelleri, el örgü hırka modelleri, örgü yelek modelleri üzerine yapılmış nakış örnekleri vardı. Az sonra paylaşacağımız çiçeği de aynı şekilde kullanabilirsiniz. Elde nakış örnekleri panolarda kullanılmak içinde uygun. Kibritle çiçek yapımı gibi değişik eşyaları kullanarak çiçekler yapıyoruz. Taraklar, kibrit çöpleri, mandallar, çatallar, çatal iğneler kullanarak çiçekler yapıyoruz. El nakışı tekniklerinde sizde yeni örnekler tasarlamak için çeşitli eşyalar kullanabilirsiniz. El nakışı modellerinde en çok kullanılan tekniklerden biri tohum işi ve rokoko yapımı. Rokoko nakışı gül nasıl yapılır daha önce resimlerle yapılışını paylaştığımız projelerden. Daha fazla brezilya nakışı modelleri için önceki yazılarımızı inceleyebilirsiniz. Şimdi kibritle çiçek nasıl yapılır ona geçelim.

El Nakışı Çiçek Yapımı

Yaprağı ile çiçeği ile çok güzel çok zarif bir çiçek. Birçok yerde kullanabilirsiniz. Diktiğiniz bir kıyafeti süslemek için kullanabilirsiniz. Havlularda, panolarda, bohçalarda, masa örtülerinde kullanabilirsiniz. Çeşitli renkleri bir arada kullanarak güzel çiçekler yapıp güzel bir pano oluşturabilirsiniz.

Kibritle Çiçek Nasıl Yapılır?

Çiçeğin yapımı bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Mutlaka denenmesi gereken projelerden biri. Şimdi tüm ayrıntıları ile kibritle çiçek nasıl yapılır izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler