Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

+130 Farklı Kanaviçe Örnekleri ve İşleme Şablonları

Sizlere kanaviçe modellerinizde kullanabileceğiniz çok güzel kanaviçe şablon örnekleri hazırladım. Kanaviçe pano şablonları ve daha fazlası. Runnerler, masa örtüleri, yatak örtüleri , doğum panosu , örgü oyuncak modellerinize işleyebileceğiniz çok güzel şablon örnekleri. Tam +130 farklı kanaviçe örnekleri ve işleme şablonları.

Daha önce sizlere kanaviçe pano örnekleri ile ilgili bir galeri hazırlamıştık. Orada bulunan modellerden de işleme yapabilirsiniz. Etamin işi pek çok alanda kullanılıyor. Yatak örtüleri yapılıyor. Etamin işi seccade örnekleri yapılıyor. Kanaviçe kolye modelleri yapılıyor. Kanaviçe pano modelleri yapılıyor. Aklınıza gelebilecek birçok model yapılıyor aslında. Bebek yatak örtüleri, kundaklar ….

Etamin seccade örnekleri de çeyizlerde bulunan parçalardan. Ağır örneklerden kolay ama gösterişli modellere kadar birçok örnek var. Kendi işlediğim seccade modelleri ağır modellerdi. İlerleyen günlerde sizlerle paylaşırım. Ebrulu ipleri kullandım daha çok.

Modern Kanaviçe Şablonları

Galeride sizlere birçok alanda kullanabileceğiniz tam 134 tane güzel kanaviçe şablonları bulacaksınız. İstediğiniz alanda kullanabilirsiniz. +130 farklı kanaviçe örnekleri ve işleme şablonlarını kişiye özel pano modellerinde kullanılabilir. Bebekler için mendil, peçete, önlük hazırladığınızda üzerini yine aşağıda bulunan şablonlardan birini seçip işleyebilirsiniz. Çok güzel modeller var. Kanaviçe etamin örneklerinden netten en güzel örnekleri sizler için bir araya getirdik. Ben tüm şablonları tek tek inceledim ve en güzel modelleri, yeni modelleri seçmeye çalıştım.

Buyurun sizler için netten alıntı olan galeriye.

Kaynak : https://www.pinterest.es/pin/315252042646989807/?lp=true

Benzer İçerikler
7 thoughts on “+130 Farklı Kanaviçe Örnekleri ve İşleme Şablonları”
 1. leyla eltekin dedi ki:

  hepsi cok guzel ellerinize sagık tıg işi ogrenicem sayenızde kanevıce daha fazla yukleyın tesekkerler

 2. Zehra Özkan dedi ki:

  Sadece çizimi yapılmış işlenecek modeller varsa satın almak istiyorum

  1. Melek dedi ki:

   Maalesef Zehra Hanım. Satışımız yok.

 3. Çiğdem hatice şahin dedi ki:

  Kanava modelleriniz bir harika ellerinize sağlık yanlış sayılabilir modeller net bir şekilde olsa sevinirim bizler için hazırlamışsınız emek vermişsiniz saygılarımla çok teşekkürler sizin gibi emekçilere saygım sonsuz mürmetlerimle

  1. Melek dedi ki:

   İlginiz için çok teşekkür ederiz Çiğdem Hanım. Her şemayı tek tek inceleyip yayınlamaya çalışıyorum. Resimler büyütüldüğünde bozulabiliyor. Biraz daha dikkat ederim. Tekrar teşekkürler.

 4. Sultan sari dedi ki:

  Kupon seccade örneklerinizde varmı acaba yakın çekim yada şablonda olabilir.

  1. Melek dedi ki:

   Merhaba Sultan Hanım. Maalesef yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler