Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kanaviçe Çanta Nasıl Yapılır?

Harika bir çanta modelleri yapılışı hazırladık. Kanaviçe etamin örneklerinden bir model. Bargello nakışı ile yapılmış bir çanta. Örgü çanta modellerinden sıkça bahsediyoruz. Bu tarz bir çantayı daha önce paylaşmamıştık. Türkiye’de ilk defa bizde gördüğünüz çanta modellerinden biri. Burada gördüğünüz desenleri plastik kanvaslar üzerine de işleyebilirsiniz. Çok güzel desenler. Yine havlu süsleme modellerinde de kullanabilirsiniz. Birçok yerde kullanabileceğiniz bir desen. Bargello nakışı modellerinden daha önce bahsetmiştik. Önceki tariflerde bulunan desenleri de çanta yapımında kullanabilirsiniz. Çantalarınızda çok güzel duracaktır. Burada detaylı bir şekilde çantanın yapılışı yok. Desenin ve çanta olarak yapıldığında nasıl durduğunu göreceğiz. Kanaviçe çanta nasıl yapılır inceleyelim.

Goblen Çanta Nasıl Yapılır?

Nakış ipleri, kanaviçe etamini, iğne ve güzel bir şablonla harika bir çanta. Kanaviçe çanta nasıl yapılır şablonlarını ve 2 farklı renk uygulamasını göreceğiz. Beğendiğiniz renk düzenini kullanabilirsiniz. 21 cm uzunluğunda, 5 cm genişliğinde, 18 cm yüksekliğinde çok şık bir çanta. Demir çanta aksesuarları birçok yerde satılıyor. Netten, tuhafiyelerden bulabilirsiniz. Ve işlediğiniz çantaları dikebilirsiniz. İçine astar geçirmeyi unutmayalım. Deri çanta askıları, metal zincirler kullanabilirsiniz.

Kanaviçe Çanta Nasıl Yapılır? 9

Çantada kullanacağımız şablon yukarıdaki gibi. Kumaşı dikiş paylarını hesap ederek keselim ve üzerine yukarıdaki şemayı işleyelim.

Kanaviçe Çanta Nasıl Yapılır? 3

Metal aksesuarımıza kumaşı dikelim.

Kanaviçe Çanta Nasıl Yapılır?

Ve çok şık el emeği göz nuru kanaviçe nakışlı harika bir çantamız oluyor. Önceki yazılarımızda farklı şemalarımız da var dilerseniz çantanın yapılışında o şemaları da kullanabilirsiniz. İşte harika çantanın son hali.

Kanaviçe Çanta Nasıl Yapılır? 10

Kanaviçe Çanta Nasıl Yapılır? 4

Kanaviçe Çanta Nasıl Yapılır? 11

Kanaviçe Çanta Nasıl Yapılır? 14

Kanaviçe Çanta Nasıl Yapılır? 8

Kanaviçe Çanta Nasıl Yapılır? 7

Kanaviçe Çanta Nasıl Yapılır? 13

Kanaviçe Çanta Nasıl Yapılır? 2

Kanaviçe Çanta Nasıl Yapılır? 1

Kanaviçe Çanta Nasıl Yapılır? 6

Kanaviçe Çanta Nasıl Yapılır? 12

Kanaviçe Çanta Nasıl Yapılır? 5

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/8574

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler