Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Plastik Kanvas ile Puf Modelleri

Plastik kanvaslarla yapılmış harika projeler hazırladık. Daha önce plastik kanvasla çantalar, plastik kanvasla kutular, plastik kanvasla kalemlikler, amerikan servisleri gibi birçok çalışma. Şimdi ise plastik kanvas ile puf modelleri hazırladık. Tabi yanlarında çok güzel plastik kanvasla halı modelleri de var. Plastik kanvasları büyük hobi marketlerde, tuhafiyelerde, nette bulabilirsiniz. Satış yapan birçok site var. Güvendiğiniz yerlerden alış veriş yapabilirsiniz. Plastik kanvas etamin ile örgü çanta yapılışı ilk paylaştığımız projelerden. Daha sonra birçok proje paylaştık. Plastik kanvas ile oyuncak yapımı ise son paylaştığımız projelerden. Daha birçok proje var. Fikir edinmek için önceki yazılarımızı inceleyebilirsiniz. Kanaviçe halı örnekleri ve yapılışı içinde plastik kanvasları kullanabilirsiniz. İp olarak penye ipler, kalın örgü ipleri, kordon ipler gibi ipler kullanabilirsiniz. Beğendiğiniz desenleri etamin işler gibi kanvaslar üzerine işleyebilirsiniz. Puf için de aynı şekilde. Zor gibi görünebilir ama yapılışı oldukça kolay bence. Deseni işledikten sonra birleştirmeleri yaparak puf veya halılar yapabilirsiniz. Galeriyi incelemeye geçelim.

Plastik Kanvasla Puf Nasıl Yapılır?

İğne, iplik, plastik kanvas ve işlemek istediğiniz desen. Daha sonra ister halı, ister puf yapabilirsiniz. İstediğiniz ölçülerde kanvasları birleştirerek plastik kanvas ile puf modelleri yapabilirsiniz. Plastik kanvas rulo halinde alıp halılarınızı, puflarınızın taban kısımlarını hazırlayarak işleyebilirsiniz.

Plastik Kanvas ile Puf Modelleri 13

Plastik Kanvas ile Puf Modelleri 12

Plastik Kanvas ile Puf Modelleri 11

Plastik Kanvas ile Puf Modelleri 7

Plastik kanvasla halıların veya pufların nasıl işlendiğini kısaca gördük. Beğendiğiniz desenlerle dilediğiniz çalışmaları yapabilirsiniz. Plastik kanvas ile puf modelleri, halı modellerini görelim.

Kaynak : https://www.archiproducts.com/en/news/silai-contemporary-embroidery_47539

https://www.archiproducts.com/en/news/wool-woven-on-plastic-lattice-creates-a-hand-stitched-look_44999

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler