Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

41 Farklı El Nakışı Desenleri

El nakışı modellerinden çok güzel desenlerin yapılışını hazırladık. Tam 41 tane. Birçok yerde süsleme olarak kullanacağımız basit ama gösterişli nakışlar hazırladık. Kenar bordür modelleri olarak da kullanılabilir. Kenar suyu olarak da kullanılabilir. Kumaş battaniyelerde, örgü modellerinde kısacası her yerde kullanılabilir. El nakışı pano modellerinde kullanabilirsiniz. Kanaviçe battaniye modelleri, brezilya nakışı battaniyeler hazırlayıp süslemeleri az sonra paylaşacağımız el nakışı desenleriyle tamamlayabilirsiniz. Kanaviçe etamin örnekleriyle el nakışlarını birleştirerek tasarımlarınızı oluşturabilirsiniz.

41 farklı el nakışı desenlerini hepsini bir arada kullanarak bile yepyeni modeller tasarlayabilirsiniz. Nakışlarınızı tamamladıktan sonra kenar kısımlarına ajur tekniklerini de uygulayabilirsiniz. Mesela kanaviçe kenarına ajur nasıl yapılır paylaşmıştık. İnceleyerek kumaşlarınızın kenarına yapabilirsiniz. Pratik elde dikiş tekniklerini de çalışmalarınıza ekleyebilirsiniz. Desenlerin nasıl yapıldığını merak ediyor musunuz. O halde hemen yapılışına geçip 41 farklı el nakışı desenlerini inceleyelim.

El Nakışı Modelleri ve Yapılışı

Basit nakış desenlerinden oluşan bir video hazırladık. Nakış desenlerinin içinde tam 41 modelin yapılışı var. Adım adım nasıl yapıldığını öğrenecek ve gereken tüm yerlerde nakışımızı kullanabileceğiz.

41 Farklı El Nakışı Deseni

İşte tam yukarıdaki modellerin yapılışını öğreneceğiz. Hepsi çok hoş basit ve gösterişli, zarif. O halde hemen anlatıma geçelim. Detaylı yapılışıyla 41 farklı el nakışı desenlerini öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler