Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Evde Telefon Kılıfı Yapımı

Evde telefon kılıfı yapımı örnekleri hazırladık. Birbirinden güzel modeller. Beğendiğiniz modelleri şablon olarak da kullanabilirsiniz. Ben kendime öyle yapmıştım. Tam şablonunu bulamadığım için resimden sayıları hesap ederek telefon kılıfı modellerini işlemiştim. Delikli telefon kılıflarını nerede bulabilirim diye çok soru alıyoruz. Telefonculardan veya netten telefononuza özel kılıflar alarak istediğiniz desenlerin işlemesini yapabilirsiniz. Kanaviçe etamin örneklerinden yayınladığımız hazırladığımız birçok şablon var. Uygun olanları telefonlarınıza işleyebilirsiniz. Brezilya nakışı örneklerinden de telefon kılıfları yapabilirsiniz. Kanaviçeleri biraz daha modernleştirerek kullanıyoruz. Pano modelleri, halılar, çantalar, telefon kılıfları yapıyoruz. Kanaviçe halı örnekleri ve yapılışı için örnek model ararsanız önceki yazılarda mevcut. Elekler üzerine de kanaviçeler işliyoruz. Kanaviçe elek modelleri işlemeli örnekler de duvar panoları olarak çok güzel duruyor. Ev dekorasyonunuz için yapabilirsiniz. Etamin modelleri şablonlarından birçok örnek var. Şimdi telefonlarımıza yapabileceğimiz modellere değilenim.

El Yapımı Telefon Kılıfı

Evde telefon kılıfı yapımı için kanvas telefon kılıfları yani delikli telefon kılıfları üzerine işlemeler yapıyoruz. Aşağıda hem şablonları hemde işlenmiş modelleri bulabilirsiniz. İnce kanaviçe ipleri ile muline ipler ile işlemeler yapabilirsiniz. Telefon kılıfları eğer biraz sert ise dikkatli işleyebilirsiniz. Kırılabilir çünkü. İnce iğneler kullanabilirsiniz.

Şimdi delikli telefon kılıfına işleme nasıl yapılır ondan videolu olarak bahsedelim.

İşlemenin nasıl yapıldığını izledik. Şimdi aynı tekniklerle yapılmış farklı telefon kılıflarını inceleyelim. Beğendiğiniz desenlerin uygulamasını sizde telefonlarınıza işleyebilirsiniz. Brezilya nakışlı kılıflar da harika olmuş.

 

Kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/566468459352662437/

https://tr.pinterest.com/pin/566468459354388631/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler