Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Karışık Kanaviçe Şablonları

En güzel kanaviçe şablonlarını bir araya getirdik. Daha önce görülmemiş karışık kanaviçe şablonlarını birçok yerde kullanabilirsiniz. Bebeklere özel ürünlerde, şiş örgülerde, tığ işi örgülerde, kişiye özel panolarda kullanabilirsiniz. Plastik kanvas üzerinde, patik modelleri üzerinde, örgü çanta modellerini süslemek için kullanabilirsiniz. Kazaklar, hırkalar, bebek örgü modelleri örüp aşağıda bulunan şablonları örgü üzerine iğne ile işleme ile aktarabilirsiniz.

Karışık Kanaviçe Şablonları 76

Kanaviçe etamin örneklerini işlemek çok keyifli. Bizde keyifle işleyeceğimiz çok güzel şablonlar hazırladık. Kalpli şablonlar, hayvan figürlü şablonlar, kuş şablonları, çiçek şablonları yer alıyor. Yine birkaç şemanın ise işlendiğinde nasıl durduğunu göreceğiz. Öncesinde farklı birkaç kanaviçe şablonundan bahsedelim. Kanaviçe şablon örnekleri yine içinde karışık birçok deseni bulunduran örnekleri içeriyor. Kanaviçe yeni yıl şablonlarından, kanaviçe arı şablonları, kanaviçe çiçek şablonları, kanaviçe harf şablonlarına kadar her şey var. Kanaviçe gül desenleri ise içinde en güzel modellerin olduğu gül şablonlarından oluşuyor. +130 farklı kanaviçe örnekleri ve işleme şablonları paylaşmıştık. İçinde birçok şablonu içeriyor. Mutlaka incelemelisiniz. Etamin pano modelleri, havlu desenleri, runner modelleri, bebek ürünlerinde kullanacağımız en güzel şablonları incelemeye geçelim.

Birbirinden Güzel Kanaviçe Şablonları

Kuşlar, kelebekler, arılar, çiçekler, çiçekler içinde yeşillikler içinde evler… Çok güzel şablonları bir araya topladık. Bu şablonları birçok yerde kullanabilirsiniz. Her bir kutucuk 1 çarşı işi oluyor. Daha önce kanaviçe etamin nasıl işlenir bahsetmiştik. Eğer işleme yapmayı bilmiyorsanız önce o içeriğimizi inceleyebilir sonra şablonları inceleyerek yeni modelleri yapabilirsiniz.

İlk olarak birkaç şemanın işlendiğinde nasıl durduğuna bakalım.

Karışık Kanaviçe Şablonları 70

Karışık Kanaviçe Şablonları 48

Karışık Kanaviçe Şablonları 44

Şimdi şablonları incelemeye geçelim. Birbirinden güzel karışık kanaviçe şablonları yayında. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler