Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kanaviçe Şablon Örnekleri

Çok güzel kanaviçe şablon örnekleri hazırladık. Yeni yıl, kelebekli, çiçekli, harfli daha saymadığımız kanaviçe örneklerinden oluşan şablon örnekleri hazırladık. Kanaviçe şablon örnekleri hazırladık. Bittiğinde ise nasıl durduğunu göreceğimiz örnekleri de hazırladık. Beğendiğiniz modelleri sizde istediğiniz kumaşlar üzerine yapabilirsiniz. Keten, çuval bezi, havlular, masa örtüleri, etamin kumaşları gibi daha sayamadığımız birçok seçenek var. Örnekleri de inceleyerek fikir edinebilir çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Kanaviçe etamin örnekleri çocuklarınız için yapacağınız özel çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Kasnak sanatı örneklerinde kullanabilir duvar süslerinde kullanabilirsiniz. Çapraz dikiş modelleri için domino, muline ipler var. Beğendiğiniz markaların iplerini nakışlarınızda kullanabilirsiniz. Elde nakış örneklerinde boncuklar, inciler ile süslemeler yapabilirsiniz. 3 boyutlu nakış örnekleri yapabilirsiniz. Kanaviçe kenar süsü, kanaviçe kalp şablonları, kanaviçe pike takımları yapabilirsiniz şablonlarla. Kanaviçe şablon örnekleri ve şablonlarını incelemeye geçelim.

Kanaviçe Şablon Örnekleri 62

Kanaviçe Modelleri ve Şablonları

Kanaviçe üzerine renkli iple yapılan özel işlemeler, kişiye özel panolar hazırlayabilirsiniz. Kanaviçe nasıl işlenir daha önce paylaşmıştık. İlk defa işleme yapacaksanız önceki yazılarımızı inceleyebilir daha sonra önceki paylaştığımız şablonları ve şimdi paylaştığımız şablonları kumaşlar üzerine işleyebilirsiniz.

Çok güzel modeller ve şablonlar hazırladık. Çocuklar için erkek çocukları için nevresim pike üzerine işleyeceğiniz şablonlar var. Futbolu çok seven çocuklara özel kanaviçe şablonları. Yeni yıl kanaviçe şablonları var. Alfabe, kanaviçe harf şablonları var. Kanaviçe masa örtüsü şablonları var. Tabi bu şablonların işlendiğinde kumaş üzerinde nasıl durduğunu gösteren fotoğraflar da var. Şimdi tüm kanaviçe şablon örneklerini ve duruşunu inceleyelim.

Şablonları hep birlikte inceledik. Şimdi çeşitli kumaşların üzerinde nasıl durduklarına bakalım.

Kaynak : https://www.femmeactuelle.fr/deco/loisirs-creatifs

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler