Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kurdele Nakışı Gül Nasıl Yapılır?

Muhteşem bir çalışma hazırladık. Kurdele nakışı gül nasıl yapılır? Adım adım kurdele nakışı gül yapılışını öğrenecek daha sonra çeşit çeşit tasarımlarda kullanacağız. Renkli incilerle süslediğimiz, kum boncuklarla veya boru boncuklarla süsleyeceğimiz kurdele nakışı modellerini tamamlayabiliriz. Nakışta kullandığımız modelleri çantalarda, panolarda, seccadelerde, havlularda veya burada aklımıza gelmeyen birçok yerde kullanabiliriz. Mesela kendimize şık bir kıyafet tasarlayıp dikip özellikle abiye modellerinde süsleme olarak kullanabiliriz. Kurdele nakışı güllü pano nasıl yapılır geçmeden önce daha önce yaptığımız modellere göz atalım.

Bu paragrafta daha önce yaptığımız kurdele nakışlarına değineceğiz. Mesela havlu süslemiştik. Kurdele nakışı havlu kenarı çok hoşunuza gidecek ve yine modelde öğrendiğimiz çiçeği farklı yerlerde de kullanabileceğiz. Kurdele nakışı ve örnek modelleri çok hoşunuza gidecek kurdele nakışı örnekleriyle dolu bir galeri. Sizlere çalışmalarınızda fikir verecektir. Seccade modelleri kurdele nakışı ise yine kurdele nakışlarıyla yaptığımız seccade modelleriyle dolu bir galeri. Az sonra yapacağımız güllü modelleri de seccadelerinizde kullanabilirsiniz. Son paylaşacağımız içerik ise kurdele nakışı çanta modelleri olacak. Daha fazlası için önceki içeriklerimize göz atabilirsiniz. Şimdi kurdele nakışı güllü pano nasıl yapılır öğrenelim.

Adım Adım Kurdele Nakışı Gül Yapılışı

Pano, bohça, çanta, kıyafet, örgü gibi birçok yerde süsleme olarak kullanacağımız iki güzel tekniğin yapılışını hazırladık. Kurdeleden gül yapımı ve ayrıca kurdeleden yaprak modelleriyle güllerin etrafını saracağız. Ayrıca el nakışı yaprak modellerini de ekleyebilirsiniz. Yine modelde gördüğünüz gibi boncukları da süslemelerinize ekleyebilirsiniz.

Kurdele Nakışı Güllü Pano Nasıl Yapılır?

Çok güzel görünüyor değil mi. Son olarak videoya geçelim ve adım adım kurdele nakışı gül nasıl yapılır öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler