Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kurdele Nakışı Havlu Kenarı

Sırada şahane bir model var. Kurdele nakışı havlu kenarı. Sadece havlu kenarı olarak değil birçok farklı şekilde kullanacağınız bir model. Mesela kurdele nakışını çanta süslemede, kıyafet süslemede, kurdele nakışı seccade yapımında, pike modelleri yapımında, masa örtüsü yapımında ve daha aklımıza gelmeyen birçok modelin yapılışında kullanabilirsiniz. Büyük ve küçük güllerden oluşan güzel bir örnek. Kurdele nakışı havlu kenarı baştan sona tüm ayrıntıları ile yapılışı videoda. Adım adım takip ederek yapabilirsiniz. Kurdele nakışı gül yapımı tek başına da kullanılabilir. Bir keçe üzerine yapıp el yapımı broş modellerinde kullanabilirsiniz. Daha ince kurdelelerle çalışarak kurdele nakışı kolye modellerinde kullanabilirsiniz. Kurdele nakışı yapımı birçok şekilde değerlendirilebilecek bir örnek. Kurdele nakışı ve örnek modelleri çeşitli renklerle yapılarak kullanılabilir. Saten kumaşlar üzerine seccade modelleri kurdele nakışı yapılabilir. Kurdele nakışı pano nasıl yapılır daha önce birçok örneğe değinmiştik. Bu güzel çiçekleri panolarda da kullanabilirsiniz. Dilerseniz hemen kurdele nakışı havlu kenarı yapılışına geçelim.

Kurdele Nakışı Nasıl Yapılır?

Kırmızı, pembe güllerden oluşan çok güzel bir çalışma. Kurdele nakışı havlu kenarı olarak hazırlandı ama birçok kumaş üzerine uygulanarak kullanılabilir. İnciler ve boncuklarla da nakışınızı süsleyebilirsiniz. Saten kurdele kullanılıyor. Seçtiğiniz renklerde çiçekler için saten kurdeleler. Dallar için yeşil saten kurdele kullanacağız. Çiçeklerin orta kısımları için inciler.

Kurdele Nakışı Havlu Kenarı 1

Kurdele Nakışı Havlu Kenarı

Kurdele çiçeklerimiz bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Harika değil mi. Havluya, seccadeye, pikeye çok yakışacak. Tek başına çiçekler birçok şekilde kullanılabilir. İnce kurdeleler ile kolye yapımında kullanılabilir. Şimdi kurdele nakışı havlu kenarının ayrıntılı yapılışını izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler