Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kadife Kutu Takı Kutusu Yapılışı

Kendi yapmış olduğum kadife kutu takı kutusu yapımından bahsedeceğim sizlere. Videoda nasıl yapıldığına dair bilgi bulabilirsiniz. Yaparken takıldığınız herhangi bir konu olursa sormaktan çekinmeyin. Elimizden geldiğince tüm sorularınıza cevap vermeye çalışıyoruz. Kadife kutu nasıl kaplanır sizler tarafından bizlere çok sorulan bir soruydu. Araştırdık ve yapılışına dair sizlere kısa bir video hazırladık. Bu bölümde 1. kısmı göreceksiniz . Daha detaylı bilgiye malzeme listesi ve yapılışını yazılı olarak kadife takı kutusu , tespih kutusu yapımı yazımızda bulabilirsiniz. Aynı şekilde kumaş boyutları farklı olarak kestiğinizde kadife kutu tespih kutusu kaplama da yapabilirsiniz. Teknik aynı.

Dilerseniz banyo dekorasyonu için çok şık kadife kutu havluluk yapılışını inceleyerek yapabilirsiniz. Yine banyolarınız için ev dekorasyonu için içine sabunluk veya kokulu taş modelleri koyabileceğiniz kadife kutu sabunluk yapılışını da yapabilirsiniz.

Kadife Kutu Takı Kutusu Nasıl Kaplanır ?

Videoda 1. bölümü yayınlıyoruz. Altında da 2. bölümü göreceksiniz. Videoyu takip ederek sizlerde evlerinizde kadife kutu kaplama modellerini yapabilirsiniz.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler