Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Stand Yapımı

Amigurumi oyuncak modelleriniz için, bez bebekleriniz için ve el emeği diğer oyuncaklarınız için yapabilirsiniz. Amigurumi stand yapımını sizlere aşama aşama resimli olarak göstereceğiz. Amigurumi modellerimizi yaptıktan sonra resim çekmek için biraz zorlanırız. Nasıl dik dursa , ayakta dursa diye. Çoğumuz yerden çekeriz veya bir duvara yaslayarak çekeriz. Ben duvara, dolaba yaslayarak çekenlerdenim. Bundan sonra bende bir stand yapacağım ve oyuncakları onunla çekeceğim. Özel olarak amigurumi standları satılıyor. Onlardan da temin edebilirsiniz. Evde bu teknik ile kendinize güzel bir amigurumi standı yapabilirsiniz. Daha şık hale dönüştürebilirsiniz. Cdyi süsleyebilirsiniz. Hazır iplerle, boncuk ve kurdelelerle, örgü yün ipleri ile. Amigurumi standı için gerekli malzemeleri de çevrenizden kolayca bulabilirsiniz. Amigurumi ayıcık bombo yapımını, amigurumi bebek yapımını ve diğer modellerinizi bu standı kullanarak güzel sergileyebilir fotoğraflarını çekebilirsiniz. Hazırsanız hadi başlayalım amigurumi stand yapımına.

Amigurumi Oyuncak Standı Nasıl Yapılır?

Hazır olarak satılan birçok stand var. Ucuz pahalı birçok model. Almak istemiyor ve evde kendiniz amigurumi standı yapmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. Böyle bir çalışmayı malzemeleri temin ettikten sonra 1 saatte tamamlayabilirsiniz.

Malzemeler

  • Plastik boru ( balonların ucuna takılandan)
  • CD
  • Tel
  • Güçlü yapıştırıcı veya sıcak silikon

Amigurumi Stand Yapımı 3

Plastik boru ucunda bulunan koniyi resimdeki gibi CD üzerine yapıştırıyoruz. Boru üzerine oyuncaklarınızın boyuna göre delikler açıyoruz.

Amigurumi Stand Yapımı 6

Amigurumi Stand Yapımı 2

Borunun üst kısmına resimdeki gibi Y şeklinde tel geçiriyoruz.

Amigurumi Stand Yapımı 1

Amigurumi Stand Yapımı 5

Stand hazır. Artık oyuncaklarınızın fotoğrafını istediğiniz yerde rahatça çekebilirsiniz.

Amigurumi Stand Yapımı 4

Amigurumi Stand Yapımı

Kaynak : https://www.livemaster.ru/topic/2515275-master-klass-kak-sdelat-derzhatel-dlya-kukly

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler