Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Hama Boncuk Modelleri

Tatildeyken hama boncuklardan güzel çalışmalar yapalım mı. 3D hama boncuk modelleri, hama boncuk kitap ayraçları, hama boncuk mandala, hama boncuk duvar süsü modelleri gibi birçok model tasarlayabiliriz. Az sonra tüm örnekleri birlikte inceleyeceğiz. Hatta birkaç modelin anlatımını da videolu olarak izleyeceğiz. Beğendiğimiz çalışmaları yapmaya koyulacağız. Çocuklarımızla birlikte te yapacağımız güzel bir etkinlik olacak. Çok şık hama boncuk bardak altları yapabiliriz. Hama boncukları ile bardak altlığı yapılışı içinde birkaç şablonunda bulunduğu ve nasıl yapıldığını anlatan bir çalışma. Hama boncukları ile duvar süsü yapabiliriz. Örneğin güzel bir tarife hama boncukları ile parti süsünden ulaşabilirsiniz. İstediğiniz desenlerde çalışabilirsiniz. Boncukları saat yapımında da kullanabiliriz. Hama boncuklarından saat yapılışı ilginizi çekecek kendin yap projelerinden. Hama boncukları takı yapımında da kullanabiliriz. Kolye uçları, küpeler, bileklikler yapabiliriz. Sanırım bileklikleri yapmak daha kolay. Tıpkı hama boncuklarından bileklik yapımında olduğu gibi.

Hama Boncuk Modelleri 105

Daha Önce Hiç Görülmemiş Hama Boncuk Modelleri

Renk renk hama boncuklarıyla yapılmış harika tasarımlar hazırladık. İlk olarak boncuklarla yapılmış şahane bir galeriyi inceleyeceğiz. Daha sonra ise birkaç modelin yapılışını öğreneceğiz. Burada bulunan modellerin şablonları maalesef yok. Resim üzerinden bakarak çıkartabilirsiniz. Hama boncuklarından anahtarlıklar, hama boncuklarından düş kapanları çok beğeneceğiniz örneklerden.

Renkli hama boncukları kullanıyoruz. Hama boncukları için pano, cımbız, ütü ve yağlı kağıt kullanarak çeşit çeşit çalışmalar yapıyoruz.

Şimdi en güzel çalışmalardan hama boncuk desenlerinin uygulanışını öğrenelim. Tam 4 video ile çeşit çeşit örneklerin yapılışını öğrenebiliriz.

Kaynak : www.mymodernmet.com/perler-bead-ideas/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler