Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Boru Boncuktan Bileklik Nasıl Yapılır?

Boru boncukları kullanarak altın renginde bileklikler yapıyoruz. Tamamlandığında çok şık duran boncuktan bileklik modellerinde sizde sevdiğiniz renkleri kullanabilirsiniz. Kum boncuktan bileklik yapımı basit boncuklar bir araya geldiğinde çok güzel desenler oluşturuyor. Altın gibi duran bileklikleri özel günlerinizde de kullanabilirsiniz. En güzel bileklik modelleri yapıp sevdiklerimize de hediye edebiliriz. Dostluk bileklik modelleri olarak da kullanabiliriz. Mesela çiçekli makrome bileklik yapılışı paylaşmıştık. Çok hoşunuza gidecek modellerden. Boncuklu kiraz bileklik yapımı yazın severek kullanacağınız kolay bileklik modellerinden. Bileklik, kolye modelleri veya gözlük zinciri modelleri olarak yapabilirsiniz. Boncuktan gözlük zinciri modelleri olarak da çok güzel duracaktır. Şimdi adım adım boru boncuktan bileklik nasıl yapılır öğrenmeye geçelim.

Boru Boncuktan Bileklik Yapımı

Gold rengi boru boncuk ve kum boncuk kullanarak güzel bir bileklik yapıyoruz. Kum boncuktan abiye bileklik modelleri olarak da kullanabileceğiniz yapılışı kolay duruşu çok zarif bir bileklik. Hatta bu modeli üst üste gelecek şekilde de örüp boncuktan çanta modelleri olarak da kullanabiliriz.

Boru Boncuktan Bileklik Nasıl Yapılır?

Boru Boncuktan Bileklik Nasıl Yapılır? 1

Boru Boncuktan Bileklik Nasıl Yapılır? 2

Bileklik yukarıdaki gibi çok güzel duruyor. O halde hemen yapılışına geçelim. Boru boncuktan bileklik nasıl yapılır öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler