Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yüzük Nasıl Yapılır?

Çeşit çeşit boncuklarla yüzük nasıl yapılır videolu anlatımla çok güzel modeller hazırladık. Aynı çalışmaları  daha uzun yaparak boncuktan bileklik modelleri, boncuktan halhal modelleri olarak da yapabilirsiniz. Çeşitli şekillerde boncuklar hazırladıktan sonra videodan yüzük nasıl yapılır videodan izleyerek yapabiliriz. Hediyelik fikirler olarak satış olarak düşünebiliriz. Kızlarımıza, arkadaşlarımıza yapabiliriz. Çok güzel çok zarif duran yüzükler. Hepsini aynı anda kullanabilir veya tek tek uyumlu takılarınızla birlikte kullanabilirsiniz. Birazdan tam 7 tane yüzüğün yapılışını öğreneceğiz.

Kum boncuktan yüzük yapılışı için kum boncuklar, boru boncuklar kullanacağız. İlk olarak seçtiğimiz renklerde boncukları hazırlayarak işe başlayacağız. Sonra diğer malzemeleri hazırlayacağız. Yüzük, bileklik, kolye, halhal örmeye başlayacağız. Boncuktan kolay yüzük yapımını eklem yüzüğü modelleri olarak da yapabilirsiniz. Parmaklarınıza ölçerek en ideal ölçüyü belirleyebilirsiniz. Eklem yüzüğü nasıl yapılır daha önce farklı modellerde paylaşımlarımız olmuştu. Mesela bakır tel ve boncuklarla eklem yüzükleri yapmıştık. Nasıl yapıldığını merak ediyorsanız tarifine eklem yüzüğü yapımından ulaşabilirsiniz. Şimdi tam 7 tane modelin yapılışını bir arada izleyelim. Boncuktan yüzük modellerinin anlatımını izliyoruz.

Evde Yüzük Nasıl Yapılır?

Maviler, beyazlar, siyahlar, inciler, boru boncuklar, gold boncuklarla yapılmış 7 farklı modelin anlatımını hazırladık. İster beğendiğiniz tek modeli veya tüm modelleri yapıp çeşit çeşit kullanabilirsiniz. Kız çocukları da bu yüzükleri çok sevecek onlara bilekliklerle takım da yapabilirsiniz.

Yüzük Nasıl Yapılır?

Şimdi bu güzel 7 yüzüğün yapılışını izleyeceğiz. Tek yapmamız gereken videoyu izlemek. Bol hobili huzurlu günler dileriz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler