Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Taşlarla Yapılmış Bahçe Fikirleri

Bahçe düzenlemede birçok farklı boyutlarda taşlar kullanırız. Çakıl taşları ile bahçe düzenleme yaparız. Daha büyük taşlarla dekore ederek. Çok farklı renklerde , tasarımlarda bahçe taşı modelleri mevcuttur. Şimdi sizlere taşlarla yapılmış bahçe dekorasyonu fikirleri hazırladık. Evi bahçeli olanlar için çok güzel öneriler. Bahçeleriniz için birçok geri dönüşüm ürünlerini de dekorasyon amaçlı kullanabilirsiniz. Çocuklarınız için plastik kasadan salıncak yapabilirsiniz. Eski araba lastiklerini kullanarak araba lastiğinden dekorasyon ürünleri yapabilirsiniz. Yine salıncaklar yapabilirsiniz. Boyayarak saksılar yapabilirsiniz. Koltuklar, tahterevalliler, kovalar, saksılar yapabilirsiniz. Bahçenizi bu ürünlerle daha kullanışlı hale dönüştürebilirsiniz.

Taşlarla bahçe süslemeyi ağaçlar etrafına kullanabilirsiniz. Yollar yapabilirsiniz. Çiçekler ile döşediğiniz alanın etrafını taşlarla çevreleyebilirsiniz. Eğer bahçenizde sebze yetiştiriyorsanız bu alanın sınırlarını taşlarla belirleyebilirsiniz. Çok daha güzel görünecektir. En güzel örneklerinden bir kesit göreceksiniz biraz sonra. Sizde bahçenizde yaptığınız dekorasyon fikirlerini bizimle paylaşabilirsiniz. Yaptığınız geri dönüşüm ürünlerini. Farklı boyutlarda taşları kullanarak bahçenizde merdivenler yapabilirsiniz. Düz taşlar, kare veya farklı boyutlarda desenlerde taşları.

Bahçe Dekorasyon Örnekleri

Sizlerin çok hoşuna gideceği, çok beğeneceğiniz dekorasyon fikirleri hazırladık. Bahar geldi. Kışı bitirdik. Bahçelere bakım yapma zamanı. Ağaç dikmek, yeşillerdirmek, sebze ekmek zamanı geldi. Bahçenizi yeniden dekore etmeyi düşünüyorsanız bu galeriyi incelemeden geçmeyin. Muhteşem örnekler mevcut.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler