Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kurdeleden Gül Yapımı

Sizlere resimli anlatımlı olarak kurdeleden çok güzel bir gül yapımını göstereceğiz. Aynı tekniği kullanarak organze kurdeleden gül yapımı yapabilirsiniz. Birçok süslemenizde kullanabilirsiniz. Çanta modellerini süslemede, kıyafet yenileme, kıyafet süslemede, kurdeleden saç tokası yapımında ve sayamadığımız birçok alanda kullanabilirsiniz. Kalan kumaşları değerlendirme olarak kumaştan gül yapımı yapabilirsiniz. Evde kalan daha önceki çalışmalarınızdaki kurdeleleri kullanabilirsiniz. Saten kurdeleden çiçek yaparak birçok alanda kullanabilirsiniz.

Kurdeleden Gül Nasıl Yapılır?

Yapılışı çok kolay duruşu çok güzel olan gül yapımından bahsedeceğiz. 9 cm olarak kurdeleleri kesiyoruz. Uç kısımlarını katlayarak teğel alıyoruz. Ve uç kısımları büzdürüyoruz. Aynı teknikle yapraklar hazırlayarak birbiri etrafına dikiyoruz ve gülümüz hazır oluyor. Çok zarif bir gül. İstediğiniz renklerde yapabilirsiniz. Kurdele nakışı havlu yapımında kullanabilirsiniz. Kurdele nakışından seccade modellerinde kullanabilirsiniz. Şimdi yapılışını görelim.

Kurdeleden Gül Yapımı 1

Ve tüm süslemelerinizde kullanacağınız bir çiçek. Tespih yapımı ile ilgileniyorsanız süslemesinde kullanabilirsiniz. Fikir bizden yapması bizden. Yaptığınız çalışmaları bizimle paylaşabilirsiniz. Satış yapmak için ürünlerinizi sitemizde paylaşabilirsiniz. Hiçbir komisyon ücreti ödemeden. Tek yapmanız gereken üye olmak ve ürünlerinizi eklemek.

Kurdeleden Gül Yapımı

Kaynak : http://www.fabartdiy.com/diy-beautiful-ribbon-rose/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler