Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, DIY – Pinpon Topundan Funny Lights Yapımı

Bu ışıklı top gece lambalarını çok seveceksiniz. Yapılışı da çok kolay. Bende yapmak istiyorum. Ev dekorasyonunda istediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Ben kızımın odası için düşünüyorum. Tabi yine ne zaman yapabilirim bilmiyorum. Sizde çocuk odaları için kullanabilirsiniz. Sizlere farklı tasarımlardan bahsetmeye çalışıyoruz. Bu tarz gece lambası modellerini daha önce nette , sosyal medya üzerinde görmüşsünüzdür. Fiyatları pahalı geldi ise artık evde kendiniz yapabilirsiniz. Yine çocuk odalarınız , kendiniz için yapabileceğiniz diğer güzel bir fikir ise isimli led ışıklı gece lambası yapılışı. Çocuğunuzun ismini yazarak odasında kullanabilirsiniz. Ben daha farklı bir lamba modeli istiyorum diyorsanız PVC borudan lamba yapımı ile evlerinizi renklendirebilirsiniz. Evde kalan tek porselenlerinizi değerlendirerek fincandan lamba yapımı ile mutfak dekorasyonuna renk katabilirsiniz.

Evde Funny Lights Nasıl Yapılır?

Malzemeler

  • Renkli led ışıklar
  • Pinpon topları
  • Keskin uçlu bıçak

Tüm malzemelerimiz bu kadar. Yapılışı da çok kolay. Pinpon toplarını üzerine artı şeklinde led ışıklar sığacak şekilde kesik atalım. Daha sonra bu kesiklerden led ışıkları geçirerek yerleştirelim. İşte bu kadar. Artık kullanabilirsiniz.

Işıklı top gece lambası yapılışını resimli olarak aşağıda görebilirsiniz.

DIY, Pinpon Topundan Funny Lights Yapımı 1

Nasıl ama çok kolay ve çok güzel öyle değil mi. Sizlerde çocuklarınız için bu şık gece lambasından yapabilirsiniz. Çocuklarınız biraz büyükse sizin gözetiminizde birlikte yapabilirsiniz. Ellerini kesmemeleri için kesme işlemini siz yapın ledleri geçirme işlemini çocuklarınız yapabilir. Ya da onlar için bu gece lambası ile güzel bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

DIY, Pinpon Topundan Funny Lights Yapımı 3

DIY, Pinpon Topundan Funny Lights Yapımı 2

DIY, Pinpon Topundan Funny Lights Yapımı 4

DIY, Pinpon Topundan Funny Lights Yapımı 5

DIY, Pinpon Topundan Funny Lights Yapımı

DIY, Pinpon Topundan Funny Lights Yapımı 6

Kaynak : https://sayyes.com/2014/03/diy-ping-pong-ball-cafe-lights

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler