Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

3D Origami Tavus Kuşu Yapımı

Yazılarımıza sizden gelen istekler doğrultusunda yön veriyoruz. Bizden 3 boyutlu origami çalışmalarından tavus kuşu yapılışına dair videolar istediniz. Bizde güzel bir video hazırladık. Daha önce 3d origami yapımı videolu anlatımla parçaların nasıl yapıldığından bahsetmiştik. Bu parçalardan hazırlamak gerekiyor. Yapacağınız modele göre. Her modelin sayıları oluyor. Kullanacağınız renkler oluyor. Bu videonun başında hangi renkten ne kadar parça hazırlamanız gerektiği veriliyor. Başlamadan önce o parçaları hazırlamanız gerekiyor. Böylece işiniz daha kolay olacaktır. Origami küçük kuğu yapımından da bahsetmiştik. Kuğu yapımı için 1 parça turuncu renk 135 parça beyaz renkli parça hazırlamanız gerekiyor.

Kağıtla yapılan sanatlardan bir güzeli de kağıt telkari olarak da geçen quilling. Çok güzel bir sanat. Özel olarak hazırlanmış şeritlerden çok güzel modeller yapıyorsunuz. Panolar, çerçeveler ,kutular,  çeşitli süslemeler yapabilirsiniz. En güzel örneklerini sizlerle ayrıntılı bir şekilde paylaşmıştık.

3 Boyutlu Origami Tavus Kuşu Nasıl Yapılır?

Çok güzel bir çalışma yapacağız. İlgilenenler için, yeni başlayanlar için, merak edenler için videolu anlatımla nasıl kağıttan tavus kuşu yapılır göreceğiz. Bu çalışma ile renk renk tavus kuşları hazırlayabilirsiniz. Orjinal renklerinde veya dilediğiniz her renkte.

Tavus kuşu için aşağıdaki renklerden aynı sayılarda hazırlayabilirsiniz. Veya farklı renkler kullanabilirsiniz.

3D Origami Tavus Kuşu Yapımı 1

3D Origami Tavus Kuşu Yapımı

Şimdi tavus kuşunun nasıl yapıldığını videolu olarak görelim. Bol hobili huzurlu günler dileriz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler