Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Makrome İpinden Yapılan Tasarımlar

Pamuklu makrome ipleri ile yapılmış birbirinden güzel 9o’ dan fazla model var galeride. Kırlent modelleri, makrome duvar süsleri, makrome perde modelleri, kıyafetler gibi birçok  çalışma. El emeği ile yapılmış örnekler. Yapacağınız çalışmalarınızda makrome ipinden yapılan tasarımlar fikir versin. Makrome iplerinden hamaklar, sandalyeler, salıncaklar örebilirsiniz. Makrome düğüm çeşitleri ile, renkli makrome ipleri ile duvar süsleri, paspaslar örebilirsiniz. Çantalar örebilirsiniz. Yaptığınız kıyafetlerinizi süsleyebilirsiniz. Bileklikler yapabilirsiniz. Lambalar yapabilirsiniz. Tüm bunları nasıl yaparız diye düşünmeyin. Hepsine örnek önceki yazılarımızda tarifleri var.

Makrome duvar süsleri modelleri, çeşitleri ev dekorasyonunda yerlerini aldı. Makromeden lamba modelleri, avizeler, abajurlar da evimizin her köşesini süslüyor. Yine evizini süsleyecek makrome ipinden yapılan tasarımlarla ilgili bir galeri hazırladık. Dilerseniz galeriyi incelemeye başlayalım.

Makrome İpinden Neler Yapılır?

Makrome ipinden neler yapılır. Çok güzel perdeler yapılır. Kırlentler yapılır, duvar süsleri yapılır, paspaslar örülür. Büyük minderler yapılır. Saksılıklar yapılır. Daha neler yapılır neler. Yakında sizlerle makrome ipi ile yapılmış çok güzel bir tasarımın yapılışını paylaşacağız. Şuan hazırlık aşamasında. Makrome ipinden yapılan tasarımlar arasına onu da ekleyeceğiz. Eminim çok beğeneceğiniz bir çalışma olacak. Projeden bu kadar bahsetmek yeterli. Projeler için genelde pamuklu makrome ipleri kullanılmış. Kalınlıkları farklı farklı oluyor. Yapacağınız projelere göre iplerin kalınlıklarını belirleyebilirsiniz.

Şimdi 90 dan fazla makrome ipinden yapılan tasarımları inceleyelim.

 

Kaynak: https://www.lardecoracao.com/decorar-com-macrame-ideias-deslumbrantes-para-a-sua-casa/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler