Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kurdele Saç Tokası Yapımı ve Modelleri

Çocuklarınız okula giderken çeşit çeşit tokalar taksın. Bu güzel tokaları kendiniz yapın. Sizlere hem nasıl yapacağınızı anlatacağız ve birçok model paylaşacağız. Artık kendi tokalarınızı kendiniz yapabilirsiniz. Dilerseniz satış yapabilirsiniz. Kurdele toka nasıl yapılır videoda sizlere göstereceğiz. Kız çocuğu olanlar için birbirinden güzel modeller. Beğendiğimiz modelleri seçip hazırladık. Kız bebek saç bandı modellerinde de bu güzel modelleri kullanabilirsiniz. Farklı süslemelerinizde de. Örgü saç bandı modelleri de yapabilirsiniz çocuklarınız için. Hem örgü kemer modeli hemde toka olarak kullanacağınız çok güzel modeller var sayfamızda.

Kurdele Saç Tokası Yapılışı Video

Kurdele saç tokası yapımlarına birkaç video ile başlayalım. Nasıl yapıldığına dair sizlere birkaç video izleteceğiz. Teknik olarak birçok modeli aynı şekilde yapabilirsiniz. Süslemelerinizi çoğaltabilirsiniz. Önce sevimli bir kurbağa toka yapılışını görelim.

Şimdide bebekli bir toka yapılışı görelim.

Birde dondurma toka nasıl yapılır ona göz atalım.

 

Çeşitleri istediğiniz gibi çoğaltabilirsiniz.

Kurdeleden Saç Tokası Modelleri

Birbirinden güzel saç tokası modelleri hazırladık sizler için. Yukarıda 3 video hazırladık nasıl yapıldığına dair. Artık hayal gücünüzü kullanarak modelleri çeşitlendirebilirsiniz. Herşey sizin elinizde. Bu güzel modelleri birlikte inceleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler